Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

SERG5296Упродовж зустрічі голови комісії з реорганізації – в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександра Завгороднього та представників німецького державного банку RfW (технічних експертів), що відбулася 21 липня 2015 року в Києві, йшлося про модернізацію локомотивів та відновлення надійної роботи інфраструктури електропостачання на Сході України. Залізничників цікавлять проекти модернізації тепловозів серії ЧМЕ-3 і 2ТЕ116 та придбання двох тягових підстанцій.

«Залізниці сьогодні в стані технічного дефолту, це негативно для розвитку, але, з іншого боку, у нас є час для глибокого осмислення нашої технічної політики, щоб максимально ефективно направити фінансові потоки на найважливіші проекти. Залізничники зацікавлені в інвестиційній допомозі, зважаючи на те, що ми починаємо змінювати технічну політику, намагаємося стабілізувати роботу локомотивного парку та активізувати його роботу з економічних показників. Через те, що раніше комплектуючі для ремонту тепловозів надходили з Росії, зараз існують складнощі з постачанням запчастини, отже, працюємо над тим, щоб позбутися цієї залежності та забезпечити ремонти локомотивів на власних потужностях», – розповів Олександр Завгородній. Зокрема, йдеться про інвестиційну програму модернізації десяти тепловозів 2ТЕ116 та двадцяти тепловозів ЧМЕ-3. Термін окупності модернізованих тепловозів ЧМЕ-3 при роботі на найбільш ефективних режимах складає майже 8 років, 2ТЕ116 – майже 6 років. Це зясувалося в ході техніко-економічного аналізу результатів розрахунку вартості життєвих циклів ЧМЕ-3 та 2ТЕ116 до та після їх комплексної модернізації.  

Також на зустрічі йшлося про наступний інвестиційний проект – закупівлю двох пересувних тягових підстанцій. Залізничники планують придбати їх для забезпечення надійного тягового живлення дільниці Ямпіль – Сіверськ – Сіль – Красний Лиман – Слов’янськ, де в результаті бойових дій були пошкоджені пристрої електропостачання. 

Упродовж зустрічі експерти німецького банку отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Також найближчим часом заплановано візит представників банку до Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу, де передбачено проводити модернізацію тепловозів. 

 

Прес-центр Укрзалізниці