Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяЛьвівська, Одеська, Придніпровська, Південно-Західна і Південна залізниці оголосили про проведення відкритого конкурсу з відбору страховика при страхуванні пасажирів від нещасних випадків.

 

 

Як повідомляється на сайті державних закупівель України, документи на участь у тендері приймаються не пізніше 20 календарних днів із дати розміщення оголошення про конкурс у «Віснику державних закупівель» (16 вересня), конкурсні пропозиції будуть розкриті 7 жовтня. Термін дії договору з дати складання — до 31 грудня 2015 року.
Згідно з умовами проведення конкурсу взяти участь у тендері можуть страховики (резиденти або нерезиденти), що мають ліцензію на цей вид страхування, дійсну до 31 грудня 2015 року, досвід роботи не менше п'яти років, відсутність невиконаних приписів Нацкомфінпослуг і простроченої та неврегульованої заборгованості перед бюджетом і фондами. Крім того, сума чистих активів компанії має бути більше її статутного капіталу на останню звітну дату.