Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

УкрзалізницяЛьвівська, Одеська, Придніпровська, Південно-Західна і Південна залізниці оголосили про проведення відкритого конкурсу з відбору страховика при страхуванні пасажирів від нещасних випадків.

 

 

Як повідомляється на сайті державних закупівель України, документи на участь у тендері приймаються не пізніше 20 календарних днів із дати розміщення оголошення про конкурс у «Віснику державних закупівель» (16 вересня), конкурсні пропозиції будуть розкриті 7 жовтня. Термін дії договору з дати складання — до 31 грудня 2015 року.
Згідно з умовами проведення конкурсу взяти участь у тендері можуть страховики (резиденти або нерезиденти), що мають ліцензію на цей вид страхування, дійсну до 31 грудня 2015 року, досвід роботи не менше п'яти років, відсутність невиконаних приписів Нацкомфінпослуг і простроченої та неврегульованої заборгованості перед бюджетом і фондами. Крім того, сума чистих активів компанії має бути більше її статутного капіталу на останню звітну дату.