Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

uz-anons

   ДП "Укрзалізничпостач"  22 квітня  проведе онлайн-трансляціЇ процедур розкриття пропозицій 5 конкурсних торгів.

   

Об 11:15 - на закупівлю прокату плаского зі сталі, без подальшого обробляння, крім гарячого прокатування (прокат товстолистовий та тонколистовий з вуглецевої сталі).

 Об 11:30 - на закупівлю прокату плаского зі сталі, без подальшого обробляння, крім холодного прокатування, завширшки не менше ніж 600 мм  (прокат тонколистовий з вуглецевої сталі).

 О 13:00  - на закупівлю прокату плаского зі сталі, плакованого, з гальванічним або іншим покривом і прокат плаский зі швидкорізальної сталі та кремнієвої електротехнічної сталі (сталь тонколистова оцинкована з безперервних ліній)

О  13:30 - на закупівлю профілів незамкнутих, шпунтових паль та конструктивних елементів залізничних і трамвайних колій, зі сталі, гарячого обробляння (швелера сталеві гарячекатані, кутики сталеві гарячекатані рівнополичні)

О 14:00  - на закупівлю брусків та прутків гарячого оброблення, із сталі  (прокат сталевий гарячекатаний круглий, прокат арматурний для залізобетонних конструкцій, катанка з вуглецевої сталі звичайної якості).

Он-лайн трансляцію можна буде переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач».