Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Південна залізницяОбладнання виробничих приміщень Південної магістралі сучасною системою світлодіодного освітлення дозволило зменшити витрати електроенергії в 6 разів.

 

 

Зокрема, в локомотивному депо Харків-Сортувальний замість застарілих газорозрядних ламп і ламп розжарювання наприкінці літа було встановлено 325 світлодіодних LED-світильників. За підрахунками фахівців локомотивного господарства, тепер витрата електроенергії у виробничих приміщеннях і на території депо на зовнішнє освітлення, освітлення цехів, оглядових канав тощо становить 5,2 кВт/год замість 31,5 кВт/год при старих світильниках.
Крім того, завдяки одній з основних характеристик світлодіодного джерела світла — понад 100 тис. год безперервної роботи — суттєво знизилися й витрати на придбання ламп.
Сучасне економне освітлення з'явилося на пунктах технічного огляду локомотивів, у ремонтних канавах, в основних цехах, а також на відкритій території локомотивних депо Південної залізниці.