Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Південна залізницяОбладнання виробничих приміщень Південної магістралі сучасною системою світлодіодного освітлення дозволило зменшити витрати електроенергії в 6 разів.

 

 

Зокрема, в локомотивному депо Харків-Сортувальний замість застарілих газорозрядних ламп і ламп розжарювання наприкінці літа було встановлено 325 світлодіодних LED-світильників. За підрахунками фахівців локомотивного господарства, тепер витрата електроенергії у виробничих приміщеннях і на території депо на зовнішнє освітлення, освітлення цехів, оглядових канав тощо становить 5,2 кВт/год замість 31,5 кВт/год при старих світильниках.
Крім того, завдяки одній з основних характеристик світлодіодного джерела світла — понад 100 тис. год безперервної роботи — суттєво знизилися й витрати на придбання ламп.
Сучасне економне освітлення з'явилося на пунктах технічного огляду локомотивів, у ремонтних канавах, в основних цехах, а також на відкритій території локомотивних депо Південної залізниці.