Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Південна залізниця11 грудня в управлінні Південної залізниці в м. Харкові відбувся форум молодих спеціалістів магістралі.

 

 

Участь у заході взяли представники керівного складу магістралі, фахівці служби кадрової та соціальної політики, близько 200 молодих спеціалістів з усіх структурних підрозділів Південної залізниці, представники профільних навчальних закладів. Протягом насиченого дня роботи учасники форуму взяли участь у професійних секціях, під час яких молоді спеціалісти зустрілися з керівниками служб магістралі, підбили підсумки стажування, а також виробили пропозиції щодо покращення умов адаптації молоді на виробництві, системи підготовки фахівців у вищих навчальних закладах, кар’єрного зростання молодих спеціалістів.
Пропозиції, підготовлені за результатами роботи форуму, стануть основою Програми кадрового забезпечення підрозділів Південної залізниці на 2015–2020 рр.