Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Південна залізницяПівденна залізниця посіла перше місце в галузевому змаганні за підсумками роботи у І півріччі 2014 року.

 

 

 

Перше місце з врученням перехідного прапора, почесного диплома і першої грошової премії здобули колектив ДП «Південна залізниця», Куп’янська дирекція залізничних перевезень, станція Золотнишине, локомотивне депо Куп’янськ, Харківська дистанція колії, мостобудівний поїзд № 8, Куп’янська дистанція сигналізації та зв’язку, Основ’янська дистанція електропостачання, Полтавська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт, Куп’янське будівельно-монтажне експлуатаційне управління Південної залізниці.
Друге місце з врученням почесного диплома і другої грошової премії здобули колективи станцій Куп’янськ-Сортувальний та Харків-Пасажирський, вагонного депо Куп’янськ, колійно-машинної станції № 123, пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний, Полтавського загону воєнізованої охорони Південної залізниці.
Почесне третє місце з врученням почесного диплома і третьої грошової премії виборов колектив Лубенської дистанції захисних лісонасаджень Південної залізниці.