Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

У вагоні поїзда сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця (фото КВБЗ)Новий швидкісний поїзд сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця почне курсувати з 22 серпня 2014 року. Цей напрямок обслуговуватиметься комфортним рухомим складом із локомотивною тягою виробництва ПрАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

Новий поїзд забезпечить сполучення зі столицею трьох обласних центрів: Вінниця, Хмельницький та Тернопіль. Його маршрут зручний для пасажирів, адже в Києві Інтерсіті зупинятиметься на станціях Київ-Пасажирський та Дарниця.
Велику увагу приділено інтер'єру пасажирських вагонів. Пасажирські місця обладнані зручними кріслами, що мають кілька регулювань положення, індивідуальними розетками напругою 220 В. У салонах 1-го та 2-го класів також є місця для зберігання великого багажу та верхнього одягу. Сучасна система клімат-контролю в літній час працює на охолодження як кондиціонер, а в зимовий — на обігрів у режимі теплового насоса. Вагони оснащені вакуумними туалетами, функціонуючими як при русі поїзда, так і під час стоянок.
Кузова вагонів виготовлені з нержавіючої сталі з гарантійним терміном служби не менше 50 років. Вагони обладнані прогресивними візками нової моделі виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з використанням пневматичних ресор, а також дисковими гальмами, що забезпечує більш плавний хід вагонів. Рівень безпеки, комфорту та сервісної оснащеності поїзда відповідає кращим зарубіжним зразкам цього класу.
Квитки вже доступні на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/ та в усіх залізничних касах.