Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

У вагоні поїзда сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця (фото КВБЗ)Новий швидкісний поїзд сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця почне курсувати з 22 серпня 2014 року. Цей напрямок обслуговуватиметься комфортним рухомим складом із локомотивною тягою виробництва ПрАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

 

Новий поїзд забезпечить сполучення зі столицею трьох обласних центрів: Вінниця, Хмельницький та Тернопіль. Його маршрут зручний для пасажирів, адже в Києві Інтерсіті зупинятиметься на станціях Київ-Пасажирський та Дарниця.
Велику увагу приділено інтер'єру пасажирських вагонів. Пасажирські місця обладнані зручними кріслами, що мають кілька регулювань положення, індивідуальними розетками напругою 220 В. У салонах 1-го та 2-го класів також є місця для зберігання великого багажу та верхнього одягу. Сучасна система клімат-контролю в літній час працює на охолодження як кондиціонер, а в зимовий — на обігрів у режимі теплового насоса. Вагони оснащені вакуумними туалетами, функціонуючими як при русі поїзда, так і під час стоянок.
Кузова вагонів виготовлені з нержавіючої сталі з гарантійним терміном служби не менше 50 років. Вагони обладнані прогресивними візками нової моделі виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з використанням пневматичних ресор, а також дисковими гальмами, що забезпечує більш плавний хід вагонів. Рівень безпеки, комфорту та сервісної оснащеності поїзда відповідає кращим зарубіжним зразкам цього класу.
Квитки вже доступні на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/ та в усіх залізничних касах.