Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Південно-Західна залізницяНа Південно-Західній залізниці завершилася підготовка інфраструктури та господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

 

На Південно-Західній залізниці відремонтовані та налагоджені котельні, що працюють на електроенергії, твердому паливі та газу, теплові та електричні мережі, паропроводи, системи водопостачання, каналізації та вентиляції, енергозберігаюче обладнання.
Для забезпечення належних умов роботи під час холодної пори року повністю відремонтовані та підготовлені пункти обігріву робочих, гардеробні, душові, приміщення для сушіння спецодягу. Для роботи в складних погодних умовах створені постійно діючі оперативні штаби на рівні Південно-Західної залізниці та дирекцій, а також аварійні бригади по Коростенській, Жмеринській, Козятинській, Київській та Конотопській дирекціях. Також розроблено комплекс заходів, спрямованих на попередження снігових заметів.
На електрифікованих ділянках Південно-Західної залізниці підготовлено 367 км контактної мережі, 17 пристроїв «МІГ» для механічної оббивки льоду з контактного проводу, перевірена надійність роботи гучномовного зв'язку та відповідність нормам освітленості станцій.
Лікувальні установи, житлово-комунальне господарство та підрозділи Південно-Західної залізниці забезпечені електро-, тепло- і водопостачанням.