Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Південно-Західна залізницяНа Південно-Західній залізниці завершилася підготовка інфраструктури та господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

 

На Південно-Західній залізниці відремонтовані та налагоджені котельні, що працюють на електроенергії, твердому паливі та газу, теплові та електричні мережі, паропроводи, системи водопостачання, каналізації та вентиляції, енергозберігаюче обладнання.
Для забезпечення належних умов роботи під час холодної пори року повністю відремонтовані та підготовлені пункти обігріву робочих, гардеробні, душові, приміщення для сушіння спецодягу. Для роботи в складних погодних умовах створені постійно діючі оперативні штаби на рівні Південно-Західної залізниці та дирекцій, а також аварійні бригади по Коростенській, Жмеринській, Козятинській, Київській та Конотопській дирекціях. Також розроблено комплекс заходів, спрямованих на попередження снігових заметів.
На електрифікованих ділянках Південно-Західної залізниці підготовлено 367 км контактної мережі, 17 пристроїв «МІГ» для механічної оббивки льоду з контактного проводу, перевірена надійність роботи гучномовного зв'язку та відповідність нормам освітленості станцій.
Лікувальні установи, житлово-комунальне господарство та підрозділи Південно-Західної залізниці забезпечені електро-, тепло- і водопостачанням.