Південно-Західна залізниця готова до роботи взимку

Південно-Західна залізницяНа Південно-Західній залізниці завершилася підготовка інфраструктури та господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

 

На Південно-Західній залізниці відремонтовані та налагоджені котельні, що працюють на електроенергії, твердому паливі та газу, теплові та електричні мережі, паропроводи, системи водопостачання, каналізації та вентиляції, енергозберігаюче обладнання.
Для забезпечення належних умов роботи під час холодної пори року повністю відремонтовані та підготовлені пункти обігріву робочих, гардеробні, душові, приміщення для сушіння спецодягу. Для роботи в складних погодних умовах створені постійно діючі оперативні штаби на рівні Південно-Західної залізниці та дирекцій, а також аварійні бригади по Коростенській, Жмеринській, Козятинській, Київській та Конотопській дирекціях. Також розроблено комплекс заходів, спрямованих на попередження снігових заметів.
На електрифікованих ділянках Південно-Західної залізниці підготовлено 367 км контактної мережі, 17 пристроїв «МІГ» для механічної оббивки льоду з контактного проводу, перевірена надійність роботи гучномовного зв'язку та відповідність нормам освітленості станцій.
Лікувальні установи, житлово-комунальне господарство та підрозділи Південно-Західної залізниці забезпечені електро-, тепло- і водопостачанням.