Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електропоїзд ЕПЛ9Т-008Починаючи з 5 грудня, Південно-Західна залізниця призначила два додаткові електропоїзди, які курсуватимуть за маршрутом Київ –  Терещенська (Сумська обл.) – Фастів.

 

 

Електропоїзд підвищеного комфорту № 810 за маршрутом Київ – Терещенська відправлятиметься по п'ятницях, суботах і неділях зі станції Київ – Північна о 12:04 і прибуватиме на станцію Терещенська о 16:20. Поїзд підвищеного комфорту № 809 за маршрутом Терещенська – Фастів також відправлятиметься по п'ятницях, суботах і неділях о 17:17 і прибуватиме до Фастова о 22:40.
Південно-Західна залізниця запускає ці електропоїзди як експеримент і у випадку стабільного пасажиропотоку розглядає можливість їх призначення на постійній основі.
Південно-Західна залізниця підготувала до зимових перевезень 1,4 тис. вантажних і пасажирських вагонів, а також 329 секцій приміських електропоїздів.