Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Підготовка до зимиЗ метою підготовки вокзального господарства до роботи в осінньо-зимовий період залізничники утеплили 288 вікон і дверей, провели ремонт 13 систем опалення, відремонтували 5785 м² покрівель вокзальних приміщень та 27 систем вентиляції.

 

Південно-Західна залізниця підготувала 781 пасажирський вагон, з яких пройшли капітальний ремонт 29 вагонів, деповський — 82 вагонів, оздоровчий — 640 вагонів Південно-Західної залізниці.
Також залізничники провели ремонт і налагодження систем вентиляції та опалення вагонів. При підготовці пасажирських поїздів утеплюються двері, вікна, а також інші вразливі місця, які найбільшою мірою піддаються впливу низьких температур.
Рухомий склад поїздів укомплектовано інвентарем для роботи в зимовий період, а саме підготовлено пічне обладнання та інвентар, запасний технічний інвентар та приладдя, зимовий спецодяг для працівників, теплі ковдри для пасажирів.
Комісійний огляд пройшли 254 тепловози, 275 електровозів, 329 секцій приміських електропоїздів, 30 секцій дизель-поїздів та один рейковий автобус. Залізничники відремонтували системи опалення вентиляції, замінили мастила на зимові. На сьогодні в наявності є основні запчастини, паливо-мастильні матеріали, нагрівальні прилади. Окрім того, на Південно-Західній залізниці впроваджують нові технології утеплення вагонів приміських електропоїздів. Так, як експеримент крихкий пінопласт замінили на мінеральну вату, яка не тільки надовго забезпечить тепло, а й скоротить енергозатрати.