Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Перевірка контролю стану коліїЧерез сезонне підвищення температури повітря працівники Південно-Західної залізниці  постійно чергують і контролюють температуру нагрівання рейок. Найбільше нагрівання зафіксований на ділянках Чернігів, Овруч, Щорс, Ніжин, де температура досягає понад 52 °С. Таке нагрівання полотна призводить до подовжнього зсування рейок.

 

Для запобігання деформації колії працівники колійного господарства залізниці організували щоденні додаткові обходи колії, під час яких фахівці за допомогою колієвимірювальних і дефектоскопічних приладів перевіряють стан рейкошпальної решітки та зазори в стиках рейок.
Щогодини під час пікових температур вимірюються температури рейок. На кожній із дистанцій колії температура рейок контролюється за допомогою температурних постів (по 3 на кожній дистанції). Якщо допустима температурна норма перевищена, керівник дистанції колії може прийняти рішення про обмеження встановленої швидкості руху поїздів до 60 км/год.