Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

DSC 5568Південно-Західна залізниця заохочує своїх працівників до здорового способу життя та занять спортом. Підприємство регулярно організовує спортивні заходи для залізничників. От і наприкінці минулого тижня, з 18 по 20 червня, на стадіоні дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» проходила XVII Спартакіада на першість Південно-Західної залізниці. 

У спортивних змаганнях взяли участь усі п'ять дирекцій та управління Південно-Західної залізниці. Спортивну честь захищали найкращі спортсмени-аматори з усіх трудових колективівСтоличної магістралі. До речі, багато з них титуловані - кандидати в майстри, спорту, переможці багатьох змагань.

Програмою змагань було передбачено боротьбу у шести видах спорту: гирьовий, армреслінг, настільний теніс, шахи, волейбол, міні-футбол.

Відкривали та закривали ХVІІ Спартакіаду Південно-Західної залізниці заступник начальника залізниці Артем Миронович та голова Дорпрофсожу Орест Логошняк.

 

«У чесній боротьбі на цьогорічній Спартакіаді хтось був сильнішим, а хтось заявив про себе як претендента на перемогу у майбутньому. Спортивні змагання на залізниці стали доброю традицією. На них чекає і готується весь колектив. Керівництво Південно-Західної залізниці підтримує прагнення своїх працівників займатися спортом. Таке, так би мовити хобі, це не лише піклування про власне здоров’я, а й загартування сили волі та розвиток лідерських якостей, що дуже важливо у професійному плані», - зазначив Артем Миронович.

 

DSC 5493

 

За підсумками фінальних змагань третє місце у загальнокомандному заліку посіла команда Козятинської дирекції залізничних перевезень – 160,5 балів, друге - Жмеринська дирекція залізничних перевезень – 164 бали . Перемогу у загальнокомандному заліку здобула команда Коростенської дирекції залізничних перевезень – 165.5 балів. Заступник начальника залізниці Артем Миронович, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк вручили командні кубки і дипломи збірним командам дирекцій, які посіли призові місця. Усі спортсмени призери отримали медалі, дипломи і грошові винагороди.

 

Прес-центр Південно - Західної залізниці