Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

DSC 5568Південно-Західна залізниця заохочує своїх працівників до здорового способу життя та занять спортом. Підприємство регулярно організовує спортивні заходи для залізничників. От і наприкінці минулого тижня, з 18 по 20 червня, на стадіоні дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» проходила XVII Спартакіада на першість Південно-Західної залізниці. 

У спортивних змаганнях взяли участь усі п'ять дирекцій та управління Південно-Західної залізниці. Спортивну честь захищали найкращі спортсмени-аматори з усіх трудових колективівСтоличної магістралі. До речі, багато з них титуловані - кандидати в майстри, спорту, переможці багатьох змагань.

Програмою змагань було передбачено боротьбу у шести видах спорту: гирьовий, армреслінг, настільний теніс, шахи, волейбол, міні-футбол.

Відкривали та закривали ХVІІ Спартакіаду Південно-Західної залізниці заступник начальника залізниці Артем Миронович та голова Дорпрофсожу Орест Логошняк.

 

«У чесній боротьбі на цьогорічній Спартакіаді хтось був сильнішим, а хтось заявив про себе як претендента на перемогу у майбутньому. Спортивні змагання на залізниці стали доброю традицією. На них чекає і готується весь колектив. Керівництво Південно-Західної залізниці підтримує прагнення своїх працівників займатися спортом. Таке, так би мовити хобі, це не лише піклування про власне здоров’я, а й загартування сили волі та розвиток лідерських якостей, що дуже важливо у професійному плані», - зазначив Артем Миронович.

 

DSC 5493

 

За підсумками фінальних змагань третє місце у загальнокомандному заліку посіла команда Козятинської дирекції залізничних перевезень – 160,5 балів, друге - Жмеринська дирекція залізничних перевезень – 164 бали . Перемогу у загальнокомандному заліку здобула команда Коростенської дирекції залізничних перевезень – 165.5 балів. Заступник начальника залізниці Артем Миронович, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк вручили командні кубки і дипломи збірним командам дирекцій, які посіли призові місця. Усі спортсмени призери отримали медалі, дипломи і грошові винагороди.

 

Прес-центр Південно - Західної залізниці