Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Виправочно-підбивочно-рихтовочна машина підчас роботи на залізниці мережі DBЧлен правління DB Ф. Кефер, представив детальну інформацію про плани витратити мінімум €28 млрд протягом наступних чотирьох років на обслуговування та інвестиції в магістральні мережі залізниць Німеччини.

 

Згідно з угодою про фінансування, укладеною  у листопаді, федеральний уряд виділить €20 млрд у рамках Другого договору про продуктивність і фінансування (LuFV2). Кошти надходимуть із федерального бюджету і виплат дивідендів DB Федеральному уряду. DB забезпечить решту €8 млрд (€1,6 млрд на рік) за рахунок власних ресурсів. Тому FV2 забезпечує збільшення на 22% фінансування порівняно з LuFV1, який охоплював період 2009–2014 рр.
«Збільшення фінансування має важливе значення для забезпечення високої продуктивності і майбутнього нашої залізничної інфраструктури. Це найбільша програма модернізації в історії мережі. Такий великий обсяг робіт повинен бути добре спланованим і ми готувалися до цього з 2012 року»,  — зауважив Ф. Кефер.