Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Виправочно-підбивочно-рихтовочна машина підчас роботи на залізниці мережі DBЧлен правління DB Ф. Кефер, представив детальну інформацію про плани витратити мінімум €28 млрд протягом наступних чотирьох років на обслуговування та інвестиції в магістральні мережі залізниць Німеччини.

 

Згідно з угодою про фінансування, укладеною  у листопаді, федеральний уряд виділить €20 млрд у рамках Другого договору про продуктивність і фінансування (LuFV2). Кошти надходимуть із федерального бюджету і виплат дивідендів DB Федеральному уряду. DB забезпечить решту €8 млрд (€1,6 млрд на рік) за рахунок власних ресурсів. Тому FV2 забезпечує збільшення на 22% фінансування порівняно з LuFV1, який охоплював період 2009–2014 рр.
«Збільшення фінансування має важливе значення для забезпечення високої продуктивності і майбутнього нашої залізничної інфраструктури. Це найбільша програма модернізації в історії мережі. Такий великий обсяг робіт повинен бути добре спланованим і ми готувалися до цього з 2012 року»,  — зауважив Ф. Кефер.