Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктуриМіністерство інфраструктури України розраховує на реалізацію окремих проектів із відновлення роботи транспортної системи на Донбасі в рамках надання €500 млн кредитних гарантій від Німеччини.

 

Координуватися проект із надання цієї фінансової допомоги буде через Міністерство фінансів України.
В. Корнієнко, заступник міністра – керівник апарату, під час зустрічі із з німецькою делегацією зазначив, що, незважаючи на численні руйнування транспортної інфраструктури на Донбасі вдається забезпечувати порівняно стабільне перевезення вантажів і пасажирів, переважно по залізниці, і на сьогодні головне завдання в цьому регіоні зберігати і надалі таку можливість.
За його словами, значних руйнувань зазнали залізничні та автомобільні мостові переходи, деякі з яких вдалося тимчасово відновити, зокрема з використанням понтонних конструкцій, втім іноді автодорожні об'єкти знищені повністю.
Консультації щодо надання фінансової допомоги від Німеччини на відновлення транспортної інфраструктури продовжуватимуться і надалі.