Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Двоповерхові поїзди для «Аероекспрес»Будівництво нового заводу Stadler Rail Group у м. Фаніполь (Білорусь) знаходиться на фінальній стадії. На підприємстві вже успішно запущено виробництво двоповерхових поїздів для московського «Аероекспрес», розпочате на заводі Stadler у швейцарському місті Альтенрейн.

 

 


Особливу увагу при розробці двоповерхових поїздів для «Аероекспрес» було приділено безпеці. Нові дворівневі потяги обладнані безпечним локомотивним об'єднаним комплексом (БЛОК), які забезпечують безпеку руху, в тому числі контроль дозволеної швидкості, недопущення проїзду на заборонний сигнал, запобігання несанкціонованого руху та скочування електропоїзда. До складу комплексної системи управління також входять підсистеми діагностики технічного стану електропоїзда і верхньої будови колії. У випадку виявлення несправностей і відхилень від допустимих значень машиніст отримує необхідну інформацію і, якщо виявлені неполадки можуть призвести до потенційного порушення безпеки руху, автоматично відбувається зупинка поїзда. Поїзди оснащені пасивною системою захисту, що забезпечує контрольоване поглинання енергії удару при зіткненні, що включає в себе спеціальні м'яті елементи, розташовані на головних вагонах і в зчіпних пристроях. Безпека пасажирів також забезпечується встановленими на електропоїздах системами відеоспостереження, пожежної сигналізації, аудіо- та відеоінформування. Якщо виникне аварійна ситуація, пасажири можуть бути евакуйовані з будь-якого вагона електропоїзда як через автоматичні двері, так і через аварійні виходи на нижньому і верхньому рівнях менш ніж за 2 хв.

 

Довідка. Компанія Stadler Rail Group стала стратегічним партнером «Аероекспрес» після участі і перемоги в міжнародному тендері, оголошеному в Москві у 2013 році. У травні минулого року сторони підписали контракт на поставку 25 двоповерхових потягів. Завдяки введенню в експлуатацію нового дворівневого рухомого складу провізна здатність «Аероекспрес» зросте на 30–40%.