Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Двоповерхові поїзди для «Аероекспрес»Будівництво нового заводу Stadler Rail Group у м. Фаніполь (Білорусь) знаходиться на фінальній стадії. На підприємстві вже успішно запущено виробництво двоповерхових поїздів для московського «Аероекспрес», розпочате на заводі Stadler у швейцарському місті Альтенрейн.

 

 


Особливу увагу при розробці двоповерхових поїздів для «Аероекспрес» було приділено безпеці. Нові дворівневі потяги обладнані безпечним локомотивним об'єднаним комплексом (БЛОК), які забезпечують безпеку руху, в тому числі контроль дозволеної швидкості, недопущення проїзду на заборонний сигнал, запобігання несанкціонованого руху та скочування електропоїзда. До складу комплексної системи управління також входять підсистеми діагностики технічного стану електропоїзда і верхньої будови колії. У випадку виявлення несправностей і відхилень від допустимих значень машиніст отримує необхідну інформацію і, якщо виявлені неполадки можуть призвести до потенційного порушення безпеки руху, автоматично відбувається зупинка поїзда. Поїзди оснащені пасивною системою захисту, що забезпечує контрольоване поглинання енергії удару при зіткненні, що включає в себе спеціальні м'яті елементи, розташовані на головних вагонах і в зчіпних пристроях. Безпека пасажирів також забезпечується встановленими на електропоїздах системами відеоспостереження, пожежної сигналізації, аудіо- та відеоінформування. Якщо виникне аварійна ситуація, пасажири можуть бути евакуйовані з будь-якого вагона електропоїзда як через автоматичні двері, так і через аварійні виходи на нижньому і верхньому рівнях менш ніж за 2 хв.

 

Довідка. Компанія Stadler Rail Group стала стратегічним партнером «Аероекспрес» після участі і перемоги в міжнародному тендері, оголошеному в Москві у 2013 році. У травні минулого року сторони підписали контракт на поставку 25 двоповерхових потягів. Завдяки введенню в експлуатацію нового дворівневого рухомого складу провізна здатність «Аероекспрес» зросте на 30–40%.