Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Брянський машинобудівний заводНа Брянському машинобудівному заводі (БМЗ) виготовили дослідний зразок вагона-хопера з кузовом збільшеного об'єму моделі 19-3058 для перевезення зерна та інших харчових сипучих вантажів.

 

Використання вагона-хопера з кузовом збільшеного обсягу економічно вигідне при перевезенні вантажів з відносно низькою насипною щільністю, таких як ячмінь, овес, гречка, насіння соняшнику тощо. Конструкція кузова нового вагона виконана без хребтової балки, що дозволило змінити конструкцію бункерів і збільшити обсяг кузова, а також поліпшити умови розвантаження вагона.
Хопер обладнаний новим шиберним механізмом розвантаження, який дозволяє не тільки захистити вантаж від розкрадання, але й надає можливість регулювати розвантаження. Він забезпечує можливість призупинення або припинення розвантаження.
Найближчим часом дослідний зразок вагона моделі 19-3058 відправиться на попередні, а потім сертифікаційні випробування, а в І півріччі 2015 року планується почати виробництво настановної серії вагонів.