Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Відновлення господарства у східних областяхПід час чергового засідання Робочої групи з розробки заходів із відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених у результаті втручання на Донецькій залізниці, було з'ясовано, що на відновлення пошкодженого господарства потрібно 400 млн грн, з них 200 млн грн коштуватиме ремонт контактної мережі та приладів електропостачання і 90 млн грн — відбудова залізничних мостів та інших інженерних споруд.

 


Залізничники відновлюють інфраструктуру у східному регіоні власними силами за тимчасовими схемами, що дозволяє поїздам прямувати з обмеженнями швидкостей. Нині ще не відновлено 187 пошкоджених об’єктів Донецької, Південної та Придніпровської залізниць, зокрема, 49 об’єктів колійного господарства, з яких відновлено 7 з 14 пошкоджених інженерних споруд (мостів, пішохідних переходів, шляхопроводів тощо). Очікують ремонту та відбудови 74 об’єкти по господарству електрифікації та електропостачання; 30 — по автоматиці та зв’язку; 11 будівель та цивільних споруд, що забезпечують функціонування пасажирського господарства. Крім того, постраждали і ще не відновлено 2 локомотивних депо та 13 вагонних депо і споруд.