Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Під час заходуІз працівниками пасажирського господарства Придніпровської магістралі своїм досвідом ділилися європейські фахівці.

 

 

Зокрема, до України у рамках спеціалізованого проекту «Твіннінг» завітала делегація з Іспанії. Також у заході також узяли участь посадовці Міністерства інфраструктури України, представники громадських організацій інвалідів та міської влади.
Міжнародний експерт з питань доступності інфраструктури Х. Даль розповів про можливі варіанти нововведень на українських вокзалах. «Безперешкодно зайти до приміщення вокзалу, придбати квиток, дістатися на платформу, сісти у вагон — всі ці процеси тісно пов’язані між собою, — відзначив Х. Даль. — І якщо хоч одна ланка цього ланцюжка не діє, вокзальний комплекс уже не може вважатися доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями».
Насамкінець міжнародний експерт зазначив, що подальше пристосування вокзальних комплексів та станцій до потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями зробить залізничний транспорт України доступнішим для більшої кількості громадян.