Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Під час заходуІз працівниками пасажирського господарства Придніпровської магістралі своїм досвідом ділилися європейські фахівці.

 

 

Зокрема, до України у рамках спеціалізованого проекту «Твіннінг» завітала делегація з Іспанії. Також у заході також узяли участь посадовці Міністерства інфраструктури України, представники громадських організацій інвалідів та міської влади.
Міжнародний експерт з питань доступності інфраструктури Х. Даль розповів про можливі варіанти нововведень на українських вокзалах. «Безперешкодно зайти до приміщення вокзалу, придбати квиток, дістатися на платформу, сісти у вагон — всі ці процеси тісно пов’язані між собою, — відзначив Х. Даль. — І якщо хоч одна ланка цього ланцюжка не діє, вокзальний комплекс уже не може вважатися доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями».
Насамкінець міжнародний експерт зазначив, що подальше пристосування вокзальних комплексів та станцій до потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями зробить залізничний транспорт України доступнішим для більшої кількості громадян.