Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час заходуІз працівниками пасажирського господарства Придніпровської магістралі своїм досвідом ділилися європейські фахівці.

 

 

Зокрема, до України у рамках спеціалізованого проекту «Твіннінг» завітала делегація з Іспанії. Також у заході також узяли участь посадовці Міністерства інфраструктури України, представники громадських організацій інвалідів та міської влади.
Міжнародний експерт з питань доступності інфраструктури Х. Даль розповів про можливі варіанти нововведень на українських вокзалах. «Безперешкодно зайти до приміщення вокзалу, придбати квиток, дістатися на платформу, сісти у вагон — всі ці процеси тісно пов’язані між собою, — відзначив Х. Даль. — І якщо хоч одна ланка цього ланцюжка не діє, вокзальний комплекс уже не може вважатися доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями».
Насамкінець міжнародний експерт зазначив, що подальше пристосування вокзальних комплексів та станцій до потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями зробить залізничний транспорт України доступнішим для більшої кількості громадян.