Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

news 2202Днями головний офіс Придніпровської залізниці відвідав голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Це його перший візит на підприємство у статусі очільника галузевої профспілки. Тож метою заходу стало насамперед знайомство з профактивом залізниці, а також відверта розмова про наболілі питання, які, на його думку, потребують невідкладного втручання профспілок.

 

Зокрема, Вадим Бубняк розповів, що сьогодні пріоритетним завданням для профспілок є збереження кадрового потенціалу залізничної галузі, забезпечення належного рівня заробітної плати її працівників в умовах постійного зростання цін та рівня інфляції, збереження соціальних пільг та гарантій для залізничників, зокрема, в умовах акціонування Укрзалізниці. Очільник галузевої профспілки також зазначив, що залізничний транспорт сьогодні, як ніколи раніше, потребує державної підтримки, адже перевозить найбільшу в Україні кількість пасажирів і вантажів, забезпечує стабільне функціонування економіки країни та щільні зв’язки між регіонами, а також відіграє важливу роль у забезпеченні обороноздатності країни. Тож, на часі активна участь держави у вирішенні питань оновлення рухомого складу та залізничної інфраструктури, як це передбачено чинним законодавством, відшкодування пільгових пасажирських перевезень тощо. Це дозволить залізничній галузі пережити складні часи, піднятися на європейський рівень розвитку і надалі гідно виконувати поставлені перед нею завдання,. За словами Вадима Бубняка, попри труднощі, які сьогодні переживає залізничний транспорт, профспілки вважають доцільним доповнити галузеву угоду такими положеннями, як допомога залізничникам-учасникам АТО, працевлаштування в галузі залізничників-вимушених переселенців, медстрахування студентів профільних вишів, що навчаються за договором, та багатьма іншими, які наразі послідовно відстоюють. Особливу стурбованість лідера галузевої профспілки, яку він озвучив під час зустрічі з придніпровськими залізничниками, викликає щорічне скорочення чисельності членів профспілки, що, на його думку, є свідченням певної зневіри залізничників у можливостях і силі профспілкового руху. Як запевнив В.Бубняк, з цим теж боротиметься галузева профспілка і він особисто як її голова. Наприкінці зустрічі придніпровські залізничники мали можливість поставити В.Бубняку запитання, які хвилюють їхні трудові колективи: щодо оздоровлення та медобслуговування працівників галузі, збереження пільг для ветеранів та пенсіонерів, якості спецодягу, призначення керівників структурних підрозділів за погодженням профспілок тощо.

 

Прес-центр Придніпровська залізниці