Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

news 2202Днями головний офіс Придніпровської залізниці відвідав голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Це його перший візит на підприємство у статусі очільника галузевої профспілки. Тож метою заходу стало насамперед знайомство з профактивом залізниці, а також відверта розмова про наболілі питання, які, на його думку, потребують невідкладного втручання профспілок.

 

Зокрема, Вадим Бубняк розповів, що сьогодні пріоритетним завданням для профспілок є збереження кадрового потенціалу залізничної галузі, забезпечення належного рівня заробітної плати її працівників в умовах постійного зростання цін та рівня інфляції, збереження соціальних пільг та гарантій для залізничників, зокрема, в умовах акціонування Укрзалізниці. Очільник галузевої профспілки також зазначив, що залізничний транспорт сьогодні, як ніколи раніше, потребує державної підтримки, адже перевозить найбільшу в Україні кількість пасажирів і вантажів, забезпечує стабільне функціонування економіки країни та щільні зв’язки між регіонами, а також відіграє важливу роль у забезпеченні обороноздатності країни. Тож, на часі активна участь держави у вирішенні питань оновлення рухомого складу та залізничної інфраструктури, як це передбачено чинним законодавством, відшкодування пільгових пасажирських перевезень тощо. Це дозволить залізничній галузі пережити складні часи, піднятися на європейський рівень розвитку і надалі гідно виконувати поставлені перед нею завдання,. За словами Вадима Бубняка, попри труднощі, які сьогодні переживає залізничний транспорт, профспілки вважають доцільним доповнити галузеву угоду такими положеннями, як допомога залізничникам-учасникам АТО, працевлаштування в галузі залізничників-вимушених переселенців, медстрахування студентів профільних вишів, що навчаються за договором, та багатьма іншими, які наразі послідовно відстоюють. Особливу стурбованість лідера галузевої профспілки, яку він озвучив під час зустрічі з придніпровськими залізничниками, викликає щорічне скорочення чисельності членів профспілки, що, на його думку, є свідченням певної зневіри залізничників у можливостях і силі профспілкового руху. Як запевнив В.Бубняк, з цим теж боротиметься галузева профспілка і він особисто як її голова. Наприкінці зустрічі придніпровські залізничники мали можливість поставити В.Бубняку запитання, які хвилюють їхні трудові колективи: щодо оздоровлення та медобслуговування працівників галузі, збереження пільг для ветеранів та пенсіонерів, якості спецодягу, призначення керівників структурних підрозділів за погодженням профспілок тощо.

 

Прес-центр Придніпровська залізниці