Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

news 2202Днями головний офіс Придніпровської залізниці відвідав голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Це його перший візит на підприємство у статусі очільника галузевої профспілки. Тож метою заходу стало насамперед знайомство з профактивом залізниці, а також відверта розмова про наболілі питання, які, на його думку, потребують невідкладного втручання профспілок.

 

Зокрема, Вадим Бубняк розповів, що сьогодні пріоритетним завданням для профспілок є збереження кадрового потенціалу залізничної галузі, забезпечення належного рівня заробітної плати її працівників в умовах постійного зростання цін та рівня інфляції, збереження соціальних пільг та гарантій для залізничників, зокрема, в умовах акціонування Укрзалізниці. Очільник галузевої профспілки також зазначив, що залізничний транспорт сьогодні, як ніколи раніше, потребує державної підтримки, адже перевозить найбільшу в Україні кількість пасажирів і вантажів, забезпечує стабільне функціонування економіки країни та щільні зв’язки між регіонами, а також відіграє важливу роль у забезпеченні обороноздатності країни. Тож, на часі активна участь держави у вирішенні питань оновлення рухомого складу та залізничної інфраструктури, як це передбачено чинним законодавством, відшкодування пільгових пасажирських перевезень тощо. Це дозволить залізничній галузі пережити складні часи, піднятися на європейський рівень розвитку і надалі гідно виконувати поставлені перед нею завдання,. За словами Вадима Бубняка, попри труднощі, які сьогодні переживає залізничний транспорт, профспілки вважають доцільним доповнити галузеву угоду такими положеннями, як допомога залізничникам-учасникам АТО, працевлаштування в галузі залізничників-вимушених переселенців, медстрахування студентів профільних вишів, що навчаються за договором, та багатьма іншими, які наразі послідовно відстоюють. Особливу стурбованість лідера галузевої профспілки, яку він озвучив під час зустрічі з придніпровськими залізничниками, викликає щорічне скорочення чисельності членів профспілки, що, на його думку, є свідченням певної зневіри залізничників у можливостях і силі профспілкового руху. Як запевнив В.Бубняк, з цим теж боротиметься галузева профспілка і він особисто як її голова. Наприкінці зустрічі придніпровські залізничники мали можливість поставити В.Бубняку запитання, які хвилюють їхні трудові колективи: щодо оздоровлення та медобслуговування працівників галузі, збереження пільг для ветеранів та пенсіонерів, якості спецодягу, призначення керівників структурних підрозділів за погодженням профспілок тощо.

 

Прес-центр Придніпровська залізниці