Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

93412У залізничній галузі з серпня буде повернено режим 5-денного робочого тижня. Таке рішення прийняте 23 липня 2015 року на засіданні Ради Укрзалізниці.

Режим повного робочого часу буде відновлено на всіх залізницях, окрім Донецької, оскільки вона єдина з усіх залізниць у першому півріччі 2015 року не виконала узгоджених критеріїв ефективності роботи залізниць. До таких критеріїв ефективності належать обсяги приведеної продукції, плановий показник по фонду оплати праці без урахування індексації доходів, а також виконання планового завдання з продуктивності праці.

 

Рішення відновити на залізницях, які забезпечують виконання планових показників роботи, режиму повного робочого часу, Рада Укрзалізниці прийняла за попередньою домовленістю з профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

 

Прес-центр Укрзалізниці