Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

90a1f3f22544a53a4e23dbe8d1d33f5fdc4393deПасажирська платформа на залізничному вокзалі в Одесі цього літа стала майже на 19 погонних метрів довша. ЇЇ перелаштували для того, щоб могла приймати і відправляти поїзди з максимальною кількістю вагонів, оскільки залізничники збільшують їх схеми. Одеський напрямок цього літа виявився один з найпопулярніших.

 

На вокзалі Одеса-Головна 3-я платформа, на якій нещодавно закінчилися ремонтні роботи, – одна із найжвавіших на станції. На цій платформі здійснюється масова посадка та висадка пасажирів далекого та приміського сполучення. Платформу залізничники подовжили  на 18,8 пог. М та уклали 47 кв. м тротуарної плитки. Завдяки цьому тепер  пасажирські поїзди № 60 Одеса – Харків, № 91 Одеса – Костянтинівка, № 798 Одеса – Вінниця, № 472 Одеса – Харків курсують з максимально можливою кількістю вагонів.

Крім того, на платформах вокзалу оновлюються смуги безпеки. А вже найближчим часом планується здійснити благоустрій 6-ї платформи, де  буде оновлюватися покриття.

 

 

Дбаючи про комфорт пасажирів і їх змогу вчасно дістатися потрібної станції, Укрзалізниця приєднує до поїздів додаткові вагони. Відтак довжина поїздів суттєво збільшується, що потребує облаштування більш довгих платформ для посадки/висадки пасажирів. Наразі найбільша кількість додаткових поїздів і вагонів – на одеському напрямку, тому роботи з удосконалення інфраструктури й розпочато з залізничного вокзалу Одеса-Головна.

 

 

Одеська залізниця, враховуючи збільшення пасажиропотоку у період літніх пасажирських перевезень та необхідність у поліпшенні роботи пасажирського вокзалу Одеса-Головна, продовжує заходи із вдосконалення інфраструктури вокзального комплексу.

 

Прес-центр Одеської залізниці