Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Через ДТП пасажирів поїзда № 705 Київ – Перемишль пересаджено в поїзд № 716

Укрзалізниця має намір стати членом міжнародних бізнес-спільнот

Укрзалізниця призначає додатковий рейс швидкісного поїзда до Тернополя з нагоди Різдва

Укрзалізниця планує представити провідним фінансовим аналітикам та експертам результати діяльності за 9 місяців 2017 року

Укрзалізниця вивчає можливості збільшення швидкості руху поїздів на існуючій інфраструктурі – Євген Кравцов

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

90a1f3f22544a53a4e23dbe8d1d33f5fdc4393deПасажирська платформа на залізничному вокзалі в Одесі цього літа стала майже на 19 погонних метрів довша. ЇЇ перелаштували для того, щоб могла приймати і відправляти поїзди з максимальною кількістю вагонів, оскільки залізничники збільшують їх схеми. Одеський напрямок цього літа виявився один з найпопулярніших.

 

На вокзалі Одеса-Головна 3-я платформа, на якій нещодавно закінчилися ремонтні роботи, – одна із найжвавіших на станції. На цій платформі здійснюється масова посадка та висадка пасажирів далекого та приміського сполучення. Платформу залізничники подовжили  на 18,8 пог. М та уклали 47 кв. м тротуарної плитки. Завдяки цьому тепер  пасажирські поїзди № 60 Одеса – Харків, № 91 Одеса – Костянтинівка, № 798 Одеса – Вінниця, № 472 Одеса – Харків курсують з максимально можливою кількістю вагонів.

Крім того, на платформах вокзалу оновлюються смуги безпеки. А вже найближчим часом планується здійснити благоустрій 6-ї платформи, де  буде оновлюватися покриття.

 

 

Дбаючи про комфорт пасажирів і їх змогу вчасно дістатися потрібної станції, Укрзалізниця приєднує до поїздів додаткові вагони. Відтак довжина поїздів суттєво збільшується, що потребує облаштування більш довгих платформ для посадки/висадки пасажирів. Наразі найбільша кількість додаткових поїздів і вагонів – на одеському напрямку, тому роботи з удосконалення інфраструктури й розпочато з залізничного вокзалу Одеса-Головна.

 

 

Одеська залізниця, враховуючи збільшення пасажиропотоку у період літніх пасажирських перевезень та необхідність у поліпшенні роботи пасажирського вокзалу Одеса-Головна, продовжує заходи із вдосконалення інфраструктури вокзального комплексу.

 

Прес-центр Одеської залізниці