Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

90a1f3f22544a53a4e23dbe8d1d33f5fdc4393deПасажирська платформа на залізничному вокзалі в Одесі цього літа стала майже на 19 погонних метрів довша. ЇЇ перелаштували для того, щоб могла приймати і відправляти поїзди з максимальною кількістю вагонів, оскільки залізничники збільшують їх схеми. Одеський напрямок цього літа виявився один з найпопулярніших.

 

На вокзалі Одеса-Головна 3-я платформа, на якій нещодавно закінчилися ремонтні роботи, – одна із найжвавіших на станції. На цій платформі здійснюється масова посадка та висадка пасажирів далекого та приміського сполучення. Платформу залізничники подовжили  на 18,8 пог. М та уклали 47 кв. м тротуарної плитки. Завдяки цьому тепер  пасажирські поїзди № 60 Одеса – Харків, № 91 Одеса – Костянтинівка, № 798 Одеса – Вінниця, № 472 Одеса – Харків курсують з максимально можливою кількістю вагонів.

Крім того, на платформах вокзалу оновлюються смуги безпеки. А вже найближчим часом планується здійснити благоустрій 6-ї платформи, де  буде оновлюватися покриття.

 

 

Дбаючи про комфорт пасажирів і їх змогу вчасно дістатися потрібної станції, Укрзалізниця приєднує до поїздів додаткові вагони. Відтак довжина поїздів суттєво збільшується, що потребує облаштування більш довгих платформ для посадки/висадки пасажирів. Наразі найбільша кількість додаткових поїздів і вагонів – на одеському напрямку, тому роботи з удосконалення інфраструктури й розпочато з залізничного вокзалу Одеса-Головна.

 

 

Одеська залізниця, враховуючи збільшення пасажиропотоку у період літніх пасажирських перевезень та необхідність у поліпшенні роботи пасажирського вокзалу Одеса-Головна, продовжує заходи із вдосконалення інфраструктури вокзального комплексу.

 

Прес-центр Одеської залізниці