Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

15480Для забезпечення перевезення пасажирів у літній період Укрзалізниця збільшила періодичність курсування 9 парам поїздів у південному та західному напрямках, а також додатково призначила 5 пар літніх поїздів до місць масового відпочинку. У разі збільшення пасажиропотоку на залізничних вокзалах відкриватимуться додаткові квиткові каси.

 

У літній період на вокзалах надаватимуться традиційні послуги, серед яких оформлення проїзних документів, відправлення та доставка багажу і вантажобагажу. Також до послуг пасажирів носії, камери схову, сервіс-центри, інформаційно-довідкові служби, зали очікування, кімнати тривалого відпочинку, кімнати матері та дитини.

Загалом у літній період 2015 року в графіку руху передбачено курсування 13 пар літніх поїздів.
До початку літніх перевезень залізничники підготували 2934 пасажирських вагонів, 1279 із них обладнані системою кондиціювання повітря, інші – вентиляцією. Капітальним ремонтом оновлено 88 вагонів.

Прес-центр Укрзалізниці