Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

fs45r1З метою недопущення безквиткового проїзду пасажирів, забезпечення ефективного контролю за роботою провідників у поїздах приміського сполучення,

збільшення доходних надходжень від перевезення пасажирів у приміському сполученні в якості експерименту з 25.05.2015 по 29.05.2015 на приміському вокзалі станції
Львів працюватимуть контролери, які перевірятимуть наявність проїзних документів у пасажирів, які здійснюють посадку на поїзд чи прибувають поїздами приміського сполучення.

 

Громадян без проїзних документів не пропускатимуть через турнікетну систему при вході/виході з перону і скеровуватимуть для придбання квитків до провідників, які будуть здійснювати продаж проїзних документів безпосередньо на пероні. 

Безквиткові пасажири не матимуть змоги вийти в місто і будуть змушені придбати квиток при виході з перону.
Про проведення перевірок на приміському вокзалі при вході/виході через турнікетну систему залізничники завчасно інформують пасажирів через засоби масової інформації, гучномовний зв’язок та розміщення оголошень на вокзалах та в поїздах.
До організації експериментальних перевірок залізничники також залучатимуть працівників міліції, транспортної міліції та воєнізованої охорони.
Просимо громадян з розумінням поставитися до прагнення залізничників досягнути більшого порядку та покращити надання послуг для наших пасажирів.