Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

fs45r1З метою недопущення безквиткового проїзду пасажирів, забезпечення ефективного контролю за роботою провідників у поїздах приміського сполучення,

збільшення доходних надходжень від перевезення пасажирів у приміському сполученні в якості експерименту з 25.05.2015 по 29.05.2015 на приміському вокзалі станції
Львів працюватимуть контролери, які перевірятимуть наявність проїзних документів у пасажирів, які здійснюють посадку на поїзд чи прибувають поїздами приміського сполучення.

 

Громадян без проїзних документів не пропускатимуть через турнікетну систему при вході/виході з перону і скеровуватимуть для придбання квитків до провідників, які будуть здійснювати продаж проїзних документів безпосередньо на пероні. 

Безквиткові пасажири не матимуть змоги вийти в місто і будуть змушені придбати квиток при виході з перону.
Про проведення перевірок на приміському вокзалі при вході/виході через турнікетну систему залізничники завчасно інформують пасажирів через засоби масової інформації, гучномовний зв’язок та розміщення оголошень на вокзалах та в поїздах.
До організації експериментальних перевірок залізничники також залучатимуть працівників міліції, транспортної міліції та воєнізованої охорони.
Просимо громадян з розумінням поставитися до прагнення залізничників досягнути більшого порядку та покращити надання послуг для наших пасажирів.