Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

a1d2dbde6bВід 1 липня 2015 року починає діяти ревізійних текст Угоди про міжнародне вантажне сполучення, який визначає правила міжнародних перевезень у 25 країнах Східної Європи та Азії. Для працівників Львівської залізниці – начальників станцій та комерційних агентів, а також підприємців, котрі відправляють вантажі на експорт, провели окрему нараду, де розповіли про нововведення у цьому документі.

«Ми приїхали поговорити із залізничниками та користувачами послуг залізничного транспорту про зміни, які чекають нас найближчим часом. За понад 60 років дії угоди, вона застаріла та стала важкою для читання, тому її переглянули. Тепер вона лаконічніша, а нововведення відповідають сучасним вимогам», - розповів Іван Хор’яков, перший заступник начальника Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці.
Львівська залізниця – друга магістраль, на якій відбулася подібна нарада. Перше зібрання відбулось із працівниками Придніпровської залізниці. «Хотілося саме на Львівській залізниці провести цю нараду, адже кому як не львівським залізничникам знати про те, що таке зміна ширини колії, що таке перевантаження, у працівників багатий досвід спілкування з перевізниками, тому я сподіваюся, що нарада була дуже цінною для залізничників», - зазначив Іван Хор’яков.
За словами начальника служби комерційної роботи та маркетингу Львівської залізниці Василя Сенюти, у сфері вантажообігу Львівська залізниця тісно співпрацює із країнами-сусідами, зокрема з Польщею, Угорщиною, Румунією. У структурі навантаження магістралі близько 35-40% займають експортні вантажі, тому введення нових правил дуже позитивно вплине на роботу. «Вони набагато спрощують роботу, особливо з накладними для відправлення вантажів. У новому тексті угоди все написано чітко і просто, тому нашим працівникам має стати легше», - зазначив Василь Сенюта.
Додамо, окрім цієї наради, залізничники відвідують спеціальні заняття та навчання, аби підготуватися до введення нових правил та мати можливість злагоджено працювати із міжнародними вантажоперевезеннями після 1 липня.

 

Прес-центр Львівської залізниці