Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

a1d2dbde6bВід 1 липня 2015 року починає діяти ревізійних текст Угоди про міжнародне вантажне сполучення, який визначає правила міжнародних перевезень у 25 країнах Східної Європи та Азії. Для працівників Львівської залізниці – начальників станцій та комерційних агентів, а також підприємців, котрі відправляють вантажі на експорт, провели окрему нараду, де розповіли про нововведення у цьому документі.

«Ми приїхали поговорити із залізничниками та користувачами послуг залізничного транспорту про зміни, які чекають нас найближчим часом. За понад 60 років дії угоди, вона застаріла та стала важкою для читання, тому її переглянули. Тепер вона лаконічніша, а нововведення відповідають сучасним вимогам», - розповів Іван Хор’яков, перший заступник начальника Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці.
Львівська залізниця – друга магістраль, на якій відбулася подібна нарада. Перше зібрання відбулось із працівниками Придніпровської залізниці. «Хотілося саме на Львівській залізниці провести цю нараду, адже кому як не львівським залізничникам знати про те, що таке зміна ширини колії, що таке перевантаження, у працівників багатий досвід спілкування з перевізниками, тому я сподіваюся, що нарада була дуже цінною для залізничників», - зазначив Іван Хор’яков.
За словами начальника служби комерційної роботи та маркетингу Львівської залізниці Василя Сенюти, у сфері вантажообігу Львівська залізниця тісно співпрацює із країнами-сусідами, зокрема з Польщею, Угорщиною, Румунією. У структурі навантаження магістралі близько 35-40% займають експортні вантажі, тому введення нових правил дуже позитивно вплине на роботу. «Вони набагато спрощують роботу, особливо з накладними для відправлення вантажів. У новому тексті угоди все написано чітко і просто, тому нашим працівникам має стати легше», - зазначив Василь Сенюта.
Додамо, окрім цієї наради, залізничники відвідують спеціальні заняття та навчання, аби підготуватися до введення нових правил та мати можливість злагоджено працювати із міжнародними вантажоперевезеннями після 1 липня.

 

Прес-центр Львівської залізниці