Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця КазахстануЕксперти Інституту транспортної логістики Національного університету Сінгапуру проведуть курс навчання для менеджерів національного залізничного оператора АТ «НК «Қазақстан темір залізниця».

 

 

У навчанні візьмуть участь 25 працівників із центрального апарату та структурних підрозділів АТ «НК «Қазақстан темір залізниця».
Інститут транспортної логістики — Азіатсько-Тихоокеанський регіон — це спільний проект Національного університету Сінгапуру і Технічного університету Джорджія (США), створений для реалізації дослідницьких та освітніх програм у сфері глобальної логістики. Таке співробітництво дозволяє об'єднати знання і досвід, які відповідають потребам глобальної промисловості в частині глобальної логістики, інформаційних технологій, в промисловому інжинірингу та управлінні ланцюгами поставок.
Зміст тренінгів враховує стратегічні цілі АТ «НК «КТЖ» і направлено на основні теми такі, як управління ланцюгами постачань, логістична інфраструктура, управління логістичними вузлами, інтермодальні перевезення тощо.