Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця КазахстануЕксперти Інституту транспортної логістики Національного університету Сінгапуру проведуть курс навчання для менеджерів національного залізничного оператора АТ «НК «Қазақстан темір залізниця».

 

 

У навчанні візьмуть участь 25 працівників із центрального апарату та структурних підрозділів АТ «НК «Қазақстан темір залізниця».
Інститут транспортної логістики — Азіатсько-Тихоокеанський регіон — це спільний проект Національного університету Сінгапуру і Технічного університету Джорджія (США), створений для реалізації дослідницьких та освітніх програм у сфері глобальної логістики. Таке співробітництво дозволяє об'єднати знання і досвід, які відповідають потребам глобальної промисловості в частині глобальної логістики, інформаційних технологій, в промисловому інжинірингу та управлінні ланцюгами поставок.
Зміст тренінгів враховує стратегічні цілі АТ «НК «КТЖ» і направлено на основні теми такі, як управління ланцюгами постачань, логістична інфраструктура, управління логістичними вузлами, інтермодальні перевезення тощо.