Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Одеська магістральЗ 2015 року спецодяг залізничників виготовлятимуть у швейних цехах Одеської магістралі.

 

На 2015 рік заплановано пошити 25 тис. костюмів із бавовни, 295 тис. пар брезентових рукавиць і 25 тис. сигнальних жилетів. 70% цієї продукції забезпечить швацький цех локомотивного депо Помічна, а решту — новий цех, що незабаром відкриють в м. Одесі.
На розвиток пошиття спецодягу власними силами Одеській залізниці необхідно 485 тис. грн, які потрібні для проведення модернізації обладнання, вдосконалення технічної бази, приведення до санітарно-гігієнічних норм діючих цехів. Адже у швацьких цехах мають бути потужна вентиляційна система, протипожежна сигналізація, спеціальне приміщення для складування сировини (тканини, ниток тощо) та готової продукції.
Нове власне на Одеській залізниці надасть змогу створити 15 робочих місць для залізничників, а також людям з особливими потребами. Пошиття спецодягу власними силами дозволить без довготривалих тендерних процедур дотримуватися встановлених термінів та вчасно постачати залізничникам рукавиці, костюми, сигнальні жилети, а також створити необхідний запас продукції. За підрахунками закладені кошти окупляться через 3–5 років.