Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Існуюча пересувна тягова підстанція КременчукДо кінця року фахівці служби БМЕС Південної залізниці мають завершити будівництво стаціонарної тягової підстанції станції Кременчук.

 

 

Функціонально побудована підстанція буде значно відрізнятися від існуючої пересувної. За допомогою двох силових трансформаторів потужністю 40 МВА вона має збільшену потужність і, як наслідок, можливість живлення більшої кількості як залізничних, так і сторонніх споживачів різних рівнів напруги. До того ж підвищується надійність електропостачання тягових і нетягових споживачів на ділянці від ст. Кобеляки до ст. Потоки. А також з'явиться можливість окремого живлення існуючих і перспективних ділянок контактної мережі за рахунок новозбудованих 12-ти фідерних ліній.
Зараз цей об'єкт зводять фахівці структурного підрозділу служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд — БМЕУ-7. Кременчуцькі будівельники приступили до спорудження нової стаціонарної тягової підстанції на початку весни. Перед ними були поставлені завдання з підготовки будівельного майданчика, зведення виробничих та побутових споруд. Для початку на території майбутньої підстанції будівельники вирубали всі лісонасадження, зміцнили грунт і ведуть підготовчі роботи для встановлення необхідних будівель і устаткування.