Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ss070815 05

7 серпня в приміщенні Центрального будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці в м. Харкова відбувся семінар з питань реформування залізничного транспорту. Як повідомляє Південна Залізниця, в заході взяли участь більше тисячі залізничників шести областей України, якими пролягає Південна магістраль.


Чимало залізничників під час семінару, який тривав чотири години, стали активними учасниками плідного діалогу з директором з реформування, майнової та правової політики Укрзалізниці Євгеном Кравцовим, директором з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксаною Маріною та першим заступником начальника Департаменту реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці Мариною Потетюєвою.

Євген Кравцов розповів про проект нового закону "Про залізничний транспорт", наголосив, що він розроблений з урахуванням директив ЄС. Документ покликаний забезпечити рівноправний доступ потенційних партнерів до інфраструктури, фінансову прозорість та державний контроль за граничними рівнями тарифів на залізничному транспорті.

Окрім того, Євген Кравцов детально охарактеризував основні положення Статуту ПАТ "Українська залізниця", ознайомив з функціями та завданнями керівних органів майбутнього акціонерного товариства. "Нинішні зміни - лише початок тривалих процесів періоду реформування галузі, тобто це справа не одного дня чи кількох місяців. Такі зустрічі з колективами проходитимуть на кожній залізниці перед кожним етапом змін. Одне із завдань реформування - це створити умови для ефективної діяльності та зберегти існуючу структуру", - сказав Євген Кравцов.

Марина Потетюєва детально ознайомила учасників семінару з вимогами 12 директив ЄС та регламентами з їх імплементації, що сприятимуть впровадженню нових технологій на європейському рівні. Оксана Маріна розповіла про модель майбутніх філіалів акціонерного товариства та роботу з персоналом. Учасники семінару подякували за інформайно-роз'яснювальну роботу.