Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

ss070815 05

7 серпня в приміщенні Центрального будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці в м. Харкова відбувся семінар з питань реформування залізничного транспорту. Як повідомляє Південна Залізниця, в заході взяли участь більше тисячі залізничників шести областей України, якими пролягає Південна магістраль.


Чимало залізничників під час семінару, який тривав чотири години, стали активними учасниками плідного діалогу з директором з реформування, майнової та правової політики Укрзалізниці Євгеном Кравцовим, директором з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксаною Маріною та першим заступником начальника Департаменту реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці Мариною Потетюєвою.

Євген Кравцов розповів про проект нового закону "Про залізничний транспорт", наголосив, що він розроблений з урахуванням директив ЄС. Документ покликаний забезпечити рівноправний доступ потенційних партнерів до інфраструктури, фінансову прозорість та державний контроль за граничними рівнями тарифів на залізничному транспорті.

Окрім того, Євген Кравцов детально охарактеризував основні положення Статуту ПАТ "Українська залізниця", ознайомив з функціями та завданнями керівних органів майбутнього акціонерного товариства. "Нинішні зміни - лише початок тривалих процесів періоду реформування галузі, тобто це справа не одного дня чи кількох місяців. Такі зустрічі з колективами проходитимуть на кожній залізниці перед кожним етапом змін. Одне із завдань реформування - це створити умови для ефективної діяльності та зберегти існуючу структуру", - сказав Євген Кравцов.

Марина Потетюєва детально ознайомила учасників семінару з вимогами 12 директив ЄС та регламентами з їх імплементації, що сприятимуть впровадженню нових технологій на європейському рівні. Оксана Маріна розповіла про модель майбутніх філіалів акціонерного товариства та роботу з персоналом. Учасники семінару подякували за інформайно-роз'яснювальну роботу.