Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Південний вокзалЗа інформацією прес-служби Укрзалізниці, переселенці з Донецької та Луганської областей отримали тимчасове безкоштовне розміщення в готелі «Експрес» і в залі підвищеної комфортності вокзалу.

 

Для 327 громадян організували безкоштовний проїзд із Харкова в інші міста України, 73 людини безкоштовно скористалися камерою схову.

Координаційний центр із надання першої допомоги вимушеним переселенцям працює в залі очікування біля головного залу вокзалу. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та волонтери волонтерського пункту «Станція Харків» не тільки реєструють і консультують громадян, але й забезпечують безкоштовне отримання низки послуг, які зазвичай надаються на платній основі: тимчасове (до вирішення питання подальшого проїзду чи соціальних питань) розміщення в залі очікування підвищеного комфорту та готелі Південної залізниці, користування платними туалетами, надання місць у камерах схову.