Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Південний вокзалЗа інформацією прес-служби Укрзалізниці, переселенці з Донецької та Луганської областей отримали тимчасове безкоштовне розміщення в готелі «Експрес» і в залі підвищеної комфортності вокзалу.

 

Для 327 громадян організували безкоштовний проїзд із Харкова в інші міста України, 73 людини безкоштовно скористалися камерою схову.

Координаційний центр із надання першої допомоги вимушеним переселенцям працює в залі очікування біля головного залу вокзалу. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та волонтери волонтерського пункту «Станція Харків» не тільки реєструють і консультують громадян, але й забезпечують безкоштовне отримання низки послуг, які зазвичай надаються на платній основі: тимчасове (до вирішення питання подальшого проїзду чи соціальних питань) розміщення в залі очікування підвищеного комфорту та готелі Південної залізниці, користування платними туалетами, надання місць у камерах схову.