Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Запорізька дитяча залізницяНа Запорізькій дитячій залізниці відкрився виставковий зал макетів залізничного моделювання.

 

 

 

Експонати виконані з пластику і пінопласту і є не тільки мініатюрними відтворенням своїх прототипів, а й діючими моделями. На підготовку експозиції юні залізничники та їх інструктори витратили близько 8 місяців.
Всього в залі представлено 10 копій залізничного рухомого складу та інфраструктурних комплексів. Серед них макети самої дитячої залізниці, ДніпроГЕСу і залізничної станції Запоріжжя-1 в масштабі 1 : 87000. Юні моделісти максимально точно відтворили станційні приміщення, рухомий склад, колії, тунелі і платформи.
Також відвідувачі дитячої залізної можуть ознайомитися з історією локомотивобудування в мініатюрі — від паровоза братів Черепанових (першого побудованого в Росії) до надсучасного швидкісного локомотива Maglev на магнітній подушці, розробкою якого зараз займаються в Японії.
Планується, що екскурсії для відвідувачів проводитимуть юні залізничники. А потенційна «аудиторія» у них чимала — тільки цього літа і у вересні на дитячої магістралі побувало понад 129 тис. гостей, з яких 46 000 здійснили подорож поїздом.