Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

f5ea93529fd0eb1ac2807ddb5db749d9Улітку підвищується ризик виникнення пожеж на залізничних об’єктах та у рухомому складі. Тож на Придніпровській магістралі подбали про готовність до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

 

Насамперед, пожежні поїзди магістралі укомплектували всім необхідним для ефективної протидії вогню, у тому числі додатковими цистернами-водосховищами ємністю по 60 куб. м кожна, необхідним запасом пального (до 400 л) та піноутворювача (до 5 тонн), достатньою кількістю напірних рукавів, іншого технічного обладнання та спорядження.

Дії особового складу пожежних поїздів, чисельність якого сягає ста бійців, на випадок НС відпрацьовані на спільних навчаннях із Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Загалом на Придніпровській магістралі на цілобовому чергуванні знаходиться 6 пожежних поїздів. 

 

Прес-центр Придніпривскої залізниці