Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

3e85828cb4764961931d4e9da1faef97З 17 липня понад 100 вагонів з сіллю для промислової переробки (концентрат мінеральний З 17 липня понад 100 вагонів з сіллю для промислової переробки (концентрат мінеральний Галіт) виробництва ДП Артемсіль затримані на російській митниці, у зв'язку з посиленням митного контролю українських товарів. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

 

"За цей період, після отримання експертних висновків російської митниці деякі вагони з сіллю пройшли контроль і вирушили далі адресату. У свою чергу, 6 вагонів з концентратом мінеральним Галіт повернули на підприємство, через що ДП Артемсіль понесло збитки", - сказано в повідомленні.

 

Як відзначають в компанії, на даний момент, керівництво підприємства вживає заходів для якнайшвидшого вирішення ситуації: із затримкою вагонів з продукцією ДП Артемсіль на митниці РФ і компенсацією збитків за повернулися вагони.

"Вся продукція виробництва ДП Артемсіль завжди супроводжується відповідною документацією, яка підтверджує якість продукції. До цього моменту якість соляної продукції завжди відповідало вимогам нормативної документації", - зазначили в компанії.

 

Поставки солі на територію РФ в 2014 році склали більше 60% від загального обсягу виробництва ДП Артемсіль.

Нагадаємо, що 26 січня 2015 Росспоживнагляд ввів заборону на поставки харчової солі виробництва українського підприємства Артемсіль на територію РФ. По сьогоднішній день офіційних документів, що підтверджують висунуті звинувачення у невідповідності стандартів, підприємству не пред'явлені.