Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

3e85828cb4764961931d4e9da1faef97З 17 липня понад 100 вагонів з сіллю для промислової переробки (концентрат мінеральний З 17 липня понад 100 вагонів з сіллю для промислової переробки (концентрат мінеральний Галіт) виробництва ДП Артемсіль затримані на російській митниці, у зв'язку з посиленням митного контролю українських товарів. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

 

"За цей період, після отримання експертних висновків російської митниці деякі вагони з сіллю пройшли контроль і вирушили далі адресату. У свою чергу, 6 вагонів з концентратом мінеральним Галіт повернули на підприємство, через що ДП Артемсіль понесло збитки", - сказано в повідомленні.

 

Як відзначають в компанії, на даний момент, керівництво підприємства вживає заходів для якнайшвидшого вирішення ситуації: із затримкою вагонів з продукцією ДП Артемсіль на митниці РФ і компенсацією збитків за повернулися вагони.

"Вся продукція виробництва ДП Артемсіль завжди супроводжується відповідною документацією, яка підтверджує якість продукції. До цього моменту якість соляної продукції завжди відповідало вимогам нормативної документації", - зазначили в компанії.

 

Поставки солі на територію РФ в 2014 році склали більше 60% від загального обсягу виробництва ДП Артемсіль.

Нагадаємо, що 26 січня 2015 Росспоживнагляд ввів заборону на поставки харчової солі виробництва українського підприємства Артемсіль на територію РФ. По сьогоднішній день офіційних документів, що підтверджують висунуті звинувачення у невідповідності стандартів, підприємству не пред'явлені.