Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Швидкісний потяг «Ласточка ЭС1»З 2 серпня 2014 року вступили в силу технічні регламенти Митного союзу в залізничній галузі.
Мова йде про техрегламент «Про безпеку залізничного рухомого складу», «Про безпеку високошвидкісного залізничного транспорту», «Про безпеку інфраструктури залізничного транспорту».

 

 

Галузь поширення першого з них — розроблювані (модернізовані), що виготовляють залізничний рухомий склад і його складові для використання на залізничних коліях загального та не загального користування шириною колії 1520 мм на території Митного союзу зі швидкостями руху до 200 км/год включно. До них належать локомотиви, моторвагонний рухомий склад і його вагони, пасажирські вагони локомотивної тяги, вантажні вагони, спеціальний залізничний рухомий склад.
Ще один із техрегламентів поширюється на високошвидкісний залізничний транспорт і його інфраструктуру.
До сфери застосування третього регламенту належить інфраструктура залізничного транспорту, в тому числі загального і не загального користування. Вона включає в себе такі підсистеми, як залізничний шлях, залізничне електропостачання, залізнична автоматика і телемеханіка, залізничний електрозв'язок, їхні складові частини та елементи, а також станційні будівлі, споруди та пристрої.