Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Гори ЕверестНаприкінці серпня влада Китаю планує відкрити найвищу в світі ділянку залізниці, яка з'єднає тибетське місто Лхаса з округом Шигадзе.

 

 

Нова ділянка пролягатиме по Евересту і вздовж мальовничої річки Брахмапутра. Ділянка стане продовженням залізничного полотна з Цинхая в Тибет, який вже охрестили «дорогою, близькою до неба». Залізниця в Тибет була відкрита в 2006 році, по ходу проходження поїзда піднімається на висоту 5 км.
Будівництво ж нової ділянки почали в 2010 році, а на його зведення було витрачено трохи більше $2 млрд. Нова ділянка доставить туристів залізницею з Пекіна в Шигадзе, який знаходиться недалеко від кордону з Непалом.
З відкриттям нової лінії подорож із Шигадзе в Лхасу займатиме всього 2 год (раніше туристам було потрібно не менше 5 год). Нова ділянка є частиною величезної китайської інвестиційної програми з розвитку інфраструктури віддалених західних територій, яка деякими розглядається як спроба встановлення економічного і політичного контролю над Тибетом.