Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Перевезення нафтиМіністерством транспорту США створено нові правила перевезення нафти і нафтопродуктів по залізниці, спрямовані на забезпечення безпеки перевезень, згідно з якими передбачається відмова від використання цистерн класу 111 протягом двох років.

 

 


Експерти вважають, що двох років може виявитися недостатньо для оновлення парку цистерн, враховуючи і без того велике завантаження вагонобудівних підприємств в умовах зростання обсягів перевезень і розвитку парку.
Аналітики також відзначають той факт, що саме залізничні перевезення нафти значно забезпечили розвиток сланцевої видобутку нафти в регіоні Баккен, а також на родовищі Eagle Ford в Техасі, оскільки ці регіони не підключені до існуючої системи трубопроводів. Цистернами в основному перевозилися етанол і наливна хімія. Обсяг залізничних перевезень нафти в США виріс із 9,5 тис. вагонів у 2008 році до понад 400 тис. у 2013 році.
Довідка. За даними Асоціації Американських залізниць (AAR), з 92 тис. цистерн на залізницях США 78 тис. підлягають модернізації або мають бути списані. Модернізація однієї цистерни відповідно до рекомендацій AAR оцінюється в $70–90 тис. Оператори оцінюють збитки від пропонованих заходів у $5 млрд.