Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Перевезення нафтиМіністерством транспорту США створено нові правила перевезення нафти і нафтопродуктів по залізниці, спрямовані на забезпечення безпеки перевезень, згідно з якими передбачається відмова від використання цистерн класу 111 протягом двох років.

 

 


Експерти вважають, що двох років може виявитися недостатньо для оновлення парку цистерн, враховуючи і без того велике завантаження вагонобудівних підприємств в умовах зростання обсягів перевезень і розвитку парку.
Аналітики також відзначають той факт, що саме залізничні перевезення нафти значно забезпечили розвиток сланцевої видобутку нафти в регіоні Баккен, а також на родовищі Eagle Ford в Техасі, оскільки ці регіони не підключені до існуючої системи трубопроводів. Цистернами в основному перевозилися етанол і наливна хімія. Обсяг залізничних перевезень нафти в США виріс із 9,5 тис. вагонів у 2008 році до понад 400 тис. у 2013 році.
Довідка. За даними Асоціації Американських залізниць (AAR), з 92 тис. цистерн на залізницях США 78 тис. підлягають модернізації або мають бути списані. Модернізація однієї цистерни відповідно до рекомендацій AAR оцінюється в $70–90 тис. Оператори оцінюють збитки від пропонованих заходів у $5 млрд.