Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяІнформація про страхові компанії, які погодилися взяти участь у відкритому конкурсі для відбору страховика, буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Укрзалізниці.

 

 

Укрзалізниця має намір найближчим часом опублікувати список компаній, які подали заявки на участь у відкритому конкурсі з відбору страховика для обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.
Сьогодні, 7 жовтня, на Львівській, Одеській, Придніпровській, Південній та Південно-Західній залізницях відбудеться розкриття конкурсних пропозицій із відбору компанії-страховика. Під час публічного обговорення проекту від представників українського страхового ринку та громадських організацій надійшли пропозиції та зауваження, які були враховані Укрзалізницею і залізницями.

За темою: П'ять залізниць України відбиратимуть страховика.