Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") в січні-червні 2015 зафіксувала 279 випадків незаконного втручання в роботу залізничного транспорту, які принесли 5,3 млн грн збитку і через які в цілому були затримані 311 поїздів на 356 годин.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив начальник департаменту безпеки руху "Укрзалізниці" Володимир Крот.

Він додав, що в 2014 році було допущено 842 таких випадки, в результаті яких затримано 575 потягів на 800 годин і заподіяно прямий збиток в обсязі 117 700 000 грн. проти 260 випадків зі збитком 750 тис. грн в 2013 році.

 

"Так, у першому півріччі 2015 року, зокрема: надійшло 77 повідомлень про мінування поїздів та вокзалів; здійснені 162 крадіжки, що спричинили значну дезорганізацію руху поїздів; 22 накладення сторонніх предметів на рейки; вісім разів сторонні особи перекривали шляхи для руху; у восьми випадках здійснені акти насильства по відношенню до персоналу залізниць під час виконання посадових обов'язків ", - сказав В.Крот.

 

Крім того, він повідомив, що в результаті бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції в 2015 році було травмовано 22 працівника залізничного транспорту, сім з яких - смертельно.

"Ситуація на сході України вимагає посилення пильності та прийняття значної кількості додаткових заходів безпеки. Зокрема, силами відомчої воєнізованої охорони" Укрзалізниці "у взаємодії з підрозділами Державної спеціальної служби транспорту та іншими компетентними органами посилено охорону залізничних мостів, тунелів, окремих територій та об'єктів" , - зазначив начальник департаменту безпеки руху "Укрзалізниці".

 

Крім того, проводиться розмінування і відновлення пошкоджених в результаті диверсій і бойових дій мостів, шляхів, контактної мережі, пристроїв організації руху, будівель. Встановлюються технічні засоби відеоспостереження та фіксації на об'єктах пасажирського господарства, здійснюється супровід і охорона окремих видів вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.