Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") в січні-червні 2015 зафіксувала 279 випадків незаконного втручання в роботу залізничного транспорту, які принесли 5,3 млн грн збитку і через які в цілому були затримані 311 поїздів на 356 годин.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив начальник департаменту безпеки руху "Укрзалізниці" Володимир Крот.

Він додав, що в 2014 році було допущено 842 таких випадки, в результаті яких затримано 575 потягів на 800 годин і заподіяно прямий збиток в обсязі 117 700 000 грн. проти 260 випадків зі збитком 750 тис. грн в 2013 році.

 

"Так, у першому півріччі 2015 року, зокрема: надійшло 77 повідомлень про мінування поїздів та вокзалів; здійснені 162 крадіжки, що спричинили значну дезорганізацію руху поїздів; 22 накладення сторонніх предметів на рейки; вісім разів сторонні особи перекривали шляхи для руху; у восьми випадках здійснені акти насильства по відношенню до персоналу залізниць під час виконання посадових обов'язків ", - сказав В.Крот.

 

Крім того, він повідомив, що в результаті бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції в 2015 році було травмовано 22 працівника залізничного транспорту, сім з яких - смертельно.

"Ситуація на сході України вимагає посилення пильності та прийняття значної кількості додаткових заходів безпеки. Зокрема, силами відомчої воєнізованої охорони" Укрзалізниці "у взаємодії з підрозділами Державної спеціальної служби транспорту та іншими компетентними органами посилено охорону залізничних мостів, тунелів, окремих територій та об'єктів" , - зазначив начальник департаменту безпеки руху "Укрзалізниці".

 

Крім того, проводиться розмінування і відновлення пошкоджених в результаті диверсій і бойових дій мостів, шляхів, контактної мережі, пристроїв організації руху, будівель. Встановлюються технічні засоби відеоспостереження та фіксації на об'єктах пасажирського господарства, здійснюється супровід і охорона окремих видів вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.