Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд категорії Інтерсіті+ (складом електропоїзда HRCS02)Експертні групи при Міністерстві інфраструктури презентували напрацювання щодо розвитку галузі перевезень авіаційним, морським та залізничним транспортом.

 

 

У сфері залізничного транспорту експертна рада запропонувала нові напрямки розвитку швидкісного сполучення: Київ – Кривий Ріг, Київ – Кривий Ріг – Нікополь тощо. Для вивчення пасажиропотоку та економічної доцільності буде створено робочу групу з усіх питань за участі експертів і Укрзалізниці для подальших рішень.
Експертні групи з розробки концепцій реформування галузей транспорту, поштового зв’язку та дорожнього господарства працюють при Міністерстві інфраструктури з травня 2014 року. До їх складу входять представники консалтингових компаній, українських та іноземних компаній, які працюють у відповідних чи суміжних галузях, науковці, представники бізнес-асоціацій та громадських організацій, профспілок, профільних департаментів Міністерства та державних підприємств.