Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Поїзд категорії Інтерсіті+ (складом електропоїзда HRCS02)Експертні групи при Міністерстві інфраструктури презентували напрацювання щодо розвитку галузі перевезень авіаційним, морським та залізничним транспортом.

 

 

У сфері залізничного транспорту експертна рада запропонувала нові напрямки розвитку швидкісного сполучення: Київ – Кривий Ріг, Київ – Кривий Ріг – Нікополь тощо. Для вивчення пасажиропотоку та економічної доцільності буде створено робочу групу з усіх питань за участі експертів і Укрзалізниці для подальших рішень.
Експертні групи з розробки концепцій реформування галузей транспорту, поштового зв’язку та дорожнього господарства працюють при Міністерстві інфраструктури з травня 2014 року. До їх складу входять представники консалтингових компаній, українських та іноземних компаній, які працюють у відповідних чи суміжних галузях, науковці, представники бізнес-асоціацій та громадських організацій, профспілок, профільних департаментів Міністерства та державних підприємств.