Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель із представниками TUSiB (фото ukrturk.net)Найближчим часом будуть відновлені переговори щодо угоди про створення зони вільної торгівлі між Туреччиною та Україною.

 

 

Про це заявив Й. Дж. Тезель, надзвичайний і повноважний посол Турецької Республіки в Україні: «Ми хочемо збільшити торговельний обсяг з Україною і підписати договір про створення зони вільної торгівлі. З огляду на останні події цей переговорний процес дещо призупинився, але в найкоротші терміни його буде відновлено».
Нагадаємо: раніше Р. Тайіп Ердоган, Президент Туреччини, зазначив, що Україна і Туреччина мають величезний ринок: «Мета — підписати угоду про ЗВТ, завдяки яким до 2015 року товарообіг між країнами може досягти $20 млрд».