Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Дорожня клінічна лікарня Південної залізниціСК «Інтер-Поліс» і медична служба ДАЗТ «Укрзалізниця» спільно розробили та затвердили програми добровільного медичного страхування для працівників і пенсіонерів залізничної галузі. За умовами співпраці СК «Інтер-Поліс» зобов'язується частину прибутку, отриманого від цієї страхової діяльності, направляти на фінансування лікувальних установ Укрзалізниці.

 

 


Порівняно з колишніми програмами страхування залізничники отримали суттєві переваги. Так, розширено умови програм страхування, збільшені ліміти відповідальності на лікування та обстеження застрахованих. Збільшено страхове відшкодування на харчування застрахованих, які лікуються в медичних установах ДАЗТ «Укрзалізниця». Розширено перелік послуг щодо діагностичного обстеження застрахованих, переглянутий і розширений перелік медикаментів.
Частина прибутку, отриманого від цієї страхової діяльності, направлятиметься на фінансування лікувальних установ ДАЗТ «Укрзалізниця». Кошти будуть використані для придбання сучасного медичного обладнання та інших заходів, які поліпшать медичне забезпечення застрахованих.

 

Довідка. Страхова компанія «Інтер-Поліс» працює на українському ринку з 1993 року і з моменту заснування співпрацює з підприємствами ДАЗТ «Укрзалізниця». Контрольний пакет акцій компанії належить ДАЗТ «Укрзалізниця».