Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

8695474

    У минулому році на Одеській залізниці перевезено 292 особи з обмеженими фізичними можливостями, що на 30,8% більше ніж за 2013 рік. За І квартал 2015 року  по залізниці перевезено 30 осіб даної категорії, що на 26,7% більше за відповідний період минулого року. Щорічно кількість таких замовлень збільшується.

 

   

Для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями на Одеській залізниці діють три спеціалізованих купейних вагони. Два такі вагони курсують у складі поїзда №106/105 сполученням Одеса - Київ, один вагон курсує за призначенням згідно із замовленнями пасажирів даної категорії. При надходженні замовлень вагон оперативно включається до складів пасажирських поїздів та курсує за необхідними маршрутами, у разі потреби відправляється на інші залізниці.

Найчастіше звернення щодо проїзду у спеціалізованих вагонах надходять на вокзалах обласних центрів залізниці (Одеса, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Кіровоград). Зазвичай залізничні перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями здійснюються для проведення лікування. Найбільша кількість рейсів спеціалізованого вагону зафіксована до таких місць України, як: Київ, Харків, Вінниця, Дніпропетровськ, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Трускавець, Ковель.