Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Новий трамвай на вулицях Даугавпілса30 вересня в м. Даугавпілсі у свій перший робочий рейс вирушили три нових трамвая.

 

 

Глава АТ «Daugavpils satiksme» Е. Мекш привітав місто з якісним оновленням рухомого складу, подякувавши за підтримку думу і Еврофондов і побажавши пасажирам приємних поїздок. Після цього пам'ятні грамоти отримали водії та кондуктори перших трамвайних рейсів.
Першим у дорогу вирушив прикрашений повітряними кульками червоно-білий шестівісний вагон. Його довжина становить 24 м і він розрахований на те, щоб прийняти 252 пасажира, і має 47 сидячих місця. Для порівняння, старі вагони, які зараз перевозять пасажирів у Даугавпілсі, мають довжину всього 14 м.
За словами О. Толмачова, керуючого АТ «Daugavpils satiksme», на сьогодні підприємство нараховує 39 одиниць рухомого складу і 52-х водіїв трамваїв. Старим трамваям, віджилим свій термін, належить тепер утилізація. Можливо, що парочку ретро-вагонів все ж залишать для екскурсій по місту.
О. Толмачов відзначив, що в місто прибули вже всі 12 трамваїв: 4 шестивісних і 8 чотиривісних, при цьому три вагони вже 30 вересня вийшли на лінію.
Нагадаємо, згідно з угодою всі отримані Даугавпілсом трамваї виготовлені на Усть-Катавскому вагонобудівному заводі ім. Кірова і належать до категорії середнього класу. Вартість закупівлі становить близько 6 млн. При цьому понад 80% вартості проекту фінансується з Європейського фонду регіонального розвитку.