Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Новий трамвай на вулицях Даугавпілса30 вересня в м. Даугавпілсі у свій перший робочий рейс вирушили три нових трамвая.

 

 

Глава АТ «Daugavpils satiksme» Е. Мекш привітав місто з якісним оновленням рухомого складу, подякувавши за підтримку думу і Еврофондов і побажавши пасажирам приємних поїздок. Після цього пам'ятні грамоти отримали водії та кондуктори перших трамвайних рейсів.
Першим у дорогу вирушив прикрашений повітряними кульками червоно-білий шестівісний вагон. Його довжина становить 24 м і він розрахований на те, щоб прийняти 252 пасажира, і має 47 сидячих місця. Для порівняння, старі вагони, які зараз перевозять пасажирів у Даугавпілсі, мають довжину всього 14 м.
За словами О. Толмачова, керуючого АТ «Daugavpils satiksme», на сьогодні підприємство нараховує 39 одиниць рухомого складу і 52-х водіїв трамваїв. Старим трамваям, віджилим свій термін, належить тепер утилізація. Можливо, що парочку ретро-вагонів все ж залишать для екскурсій по місту.
О. Толмачов відзначив, що в місто прибули вже всі 12 трамваїв: 4 шестивісних і 8 чотиривісних, при цьому три вагони вже 30 вересня вийшли на лінію.
Нагадаємо, згідно з угодою всі отримані Даугавпілсом трамваї виготовлені на Усть-Катавскому вагонобудівному заводі ім. Кірова і належать до категорії середнього класу. Вартість закупівлі становить близько 6 млн. При цьому понад 80% вартості проекту фінансується з Європейського фонду регіонального розвитку.