Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Новий трамвай на вулицях Даугавпілса30 вересня в м. Даугавпілсі у свій перший робочий рейс вирушили три нових трамвая.

 

 

Глава АТ «Daugavpils satiksme» Е. Мекш привітав місто з якісним оновленням рухомого складу, подякувавши за підтримку думу і Еврофондов і побажавши пасажирам приємних поїздок. Після цього пам'ятні грамоти отримали водії та кондуктори перших трамвайних рейсів.
Першим у дорогу вирушив прикрашений повітряними кульками червоно-білий шестівісний вагон. Його довжина становить 24 м і він розрахований на те, щоб прийняти 252 пасажира, і має 47 сидячих місця. Для порівняння, старі вагони, які зараз перевозять пасажирів у Даугавпілсі, мають довжину всього 14 м.
За словами О. Толмачова, керуючого АТ «Daugavpils satiksme», на сьогодні підприємство нараховує 39 одиниць рухомого складу і 52-х водіїв трамваїв. Старим трамваям, віджилим свій термін, належить тепер утилізація. Можливо, що парочку ретро-вагонів все ж залишать для екскурсій по місту.
О. Толмачов відзначив, що в місто прибули вже всі 12 трамваїв: 4 шестивісних і 8 чотиривісних, при цьому три вагони вже 30 вересня вийшли на лінію.
Нагадаємо, згідно з угодою всі отримані Даугавпілсом трамваї виготовлені на Усть-Катавскому вагонобудівному заводі ім. Кірова і належать до категорії середнього класу. Вартість закупівлі становить близько 6 млн. При цьому понад 80% вартості проекту фінансується з Європейського фонду регіонального розвитку.