Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Білоруська залізницяБілоруська залізниця продовжує поетапний розвиток впровадженої в червні поточного року послуги, що дозволяє при придбанні через Інтернет квитків на потяги самостійно вибирати вільні місця у вагонах за допомогою спеціальної графічної схеми.

 

Використовуючи таку опцію, пасажир має можливість вибрати будь вподобане йому вільне місце.
Залізниця розширила список поїздів, на які можна придбати квитки через Інтернет з використанням графічної схеми розташування вільних місць у вагоні, до 18-ти пар.
Загалом онлайн-система продажу проїзних документів Білоруської залізниці продовжує набирати популярність. У січні–серпні через Інтернет було продано 629 тис. квитків на потяги, що перевищило рівень аналогічного періоду минулого року в 2 рази. У тому числі кількість проїзних документів, оплачених з послугою електронної реєстрації (яка дозволяє не оформляти квиток в касі), склала 514,5 тис. і зросла в 2,7 рази порівняно з 2013 роком.