Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Дизайнери APA Design представляють новий гігієнічний модульУ липні 2014 року світові інжинірингові компанії представили свої новації.

 

 

Birley Manufacturing, APA Design і Datum Composites розробили прототип доступного вагонного гігієнічного модуля для людей з обмеженими можливостями. Він обладнаний додатково ущільненим цільним плінтусом для запобігання витоку рідин і відтак зменшення ризику підлогової корозії.

Незалежний аудиторський концерн TÜV Rheinland засвідчив, що система GSM-R версії 5.0 Abis over IP компанії Huawei відповідає залізничним стандартам. Система Abis over IP спрощує експлуатаційні вимоги шляхом консолідації двох мереж передачі в одну. Оператори з існуючою інфраструктурою інтернет-телефонії можуть побудувати паралельну мережу GSM-R без додаткових витрат і об'єднати існуючі мережі GSM-R в єдину систему передачі.

З метою скорочення часу простою Voith запустила програму заміни автозчіпних пристроїв системи Шарфенберга, яка передбачає створення пулу запасних частин. Kilfrost представила спеціальну рідину для запобігання промерзання баласту.