Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Дизайнери APA Design представляють новий гігієнічний модульУ липні 2014 року світові інжинірингові компанії представили свої новації.

 

 

Birley Manufacturing, APA Design і Datum Composites розробили прототип доступного вагонного гігієнічного модуля для людей з обмеженими можливостями. Він обладнаний додатково ущільненим цільним плінтусом для запобігання витоку рідин і відтак зменшення ризику підлогової корозії.

Незалежний аудиторський концерн TÜV Rheinland засвідчив, що система GSM-R версії 5.0 Abis over IP компанії Huawei відповідає залізничним стандартам. Система Abis over IP спрощує експлуатаційні вимоги шляхом консолідації двох мереж передачі в одну. Оператори з існуючою інфраструктурою інтернет-телефонії можуть побудувати паралельну мережу GSM-R без додаткових витрат і об'єднати існуючі мережі GSM-R в єдину систему передачі.

З метою скорочення часу простою Voith запустила програму заміни автозчіпних пристроїв системи Шарфенберга, яка передбачає створення пулу запасних частин. Kilfrost представила спеціальну рідину для запобігання промерзання баласту.