Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Тепловоз УГМКНа Шадрінському автоагрегатному заводі, що входить до складу машинобудівного комплексу Уральської гірничо-металургійної компанії (УГМК), відкрито виробництво з модернізації маневрових тепловозів.

 

Цех модернізації розрахований у першу чергу на обслуговування рухомого складу підприємств УГМК, основу якого складають маневрові тепловози ТГМ-4 і ТЕМ-2, які широко застосовуються в металургії та вугільній промисловості.

Однією з причин, що спонукали керівництво УГМК до якнайшвидшої модернізації тепловозного парку, стали дані, отримані від системи моніторингу та контролю витрат палива Omnicomm, встановленої на тепловозах холдингу. Зокрема з'ясувалося, що не менше 46% палива витрачається двигунами під час роботи на холостому ходу. Модернізація двигунів надасть можливість поліпшити техніко-економічні показники роботи тепловоза, збільшити ресурс двигуна до 30 тис. мотогодин, зменшити витрату палива на 30% і, як наслідок, знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Оптимізувавши роботу тепловозів, а також удвічі скоротивши тривалість роботи двигуна на холостому ходу, підприємство заощадило на кожному тепловозі близько 3000 л пального на місяць або майже 31 т на рік. Розмір економії дозволив окупити систему моніторингу та контролю витрати палива Omnicomm менше, ніж за місяць експлуатації.

Коментуючи підсумки проекту, С. Ємельянов, заступник генерального директора компанії Omnicomm, зазначив, що внесення систем моніторингу та контролю витрати палива Omnicomm до державного реєстру засобів вимірювання дозволяє використовувати їх не тільки для боротьби злодійством палива, але і для отримання статистичних даних, а також вироблення нормативів. На підставі цих даних потім приймаються рішення, в тому числі і про модернізацію транспортного парку.

Довідка. Компанія Omnicomm на все своє вироблене обладнання надає довічну гарантію, що є унікальною пропозицією на російському навігаційному ринку. Omnicomm поставляє свою продукцію до Росії, СНД і у понад 100 країн світу. Система менеджменту компанії і зарубіжного представництва сертифікована на відповідність міжнародному стандарту якості ISO 9001:2008. Устаткування Omnicomm визнано офіційним засобом вимірювання та внесено до держреєстру Російської Федерації.