Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електропоїзд EJ575 Литовської залізниціПівнічний інвестиційний банк підписав 18-річну кредитну угоду з національною залізницею Литви Lietuvos geležinkeliai для фінансування робіт по об'єкту Rail Baltica і модернізації коридору Схід – Захід.

 

Сума кредиту — €53 млн. Він сприятиме будівництву 115-кілометрової лінії з шириною колії 1435 мм, паралельної існуючій ширококолійній лінії від польського кордону до міста Каунас. Кошти також будуть спрямовані на модернізацію коридорів на напрямах Мінськ – Вільнюс – Клайпеда і Каунас – Калінінград, які забезпечують близько 90% транзиту залізничних вантажних перевезень литовського оператора і 70% пасажирських перевезень.

 

Довідка. Проект угоди про створення спільного підприємства для здійснення проекту Rail Baltica була завершена в кінці червня 2014 року. Учасники проекту — Литва, Латвія та Естонія.