Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Н. Давиденко, перший заступник начальника департаменту інформатизації ВАТ «РЖД»З 1 жовтня 2014 року вантажовідправники повинні будуть в обов'язковому порядку надавати попередню інформацію про вантажі, що ввозяться, через офіційний сайт перевізника ВАТ «РЖД».

«Рішення про обов'язкове інформування було прийнято у вересні 2013 року. Проте такі стислі терміни на підготовку до впровадження нової технології не стали для нас несподіванкою. Роботу з впровадження безпаперової технології обміну документами ми почали ще в 2002 році. І на сьогодніугоди з електронного обміну даними, які містять інформацію про вантажі, що перевозяться, підписані з десятьма сусідніми залізничними адміністраціями», зазначила Н. Давиденко, перший заступник начальника департаменту інформатизації ВАТ «РЖД».

Електронна взаємодія між митними органами і перевізником будується на обміні документами в електронній формі, враховуючи всі вимоги з інформаційної безпеки.

Введення обов'язкового інформування про вантажі, що ввозяться, дозволить підвищити автоматизацію митних процедур і скоротити оформлення вантажів у залізничних пунктах пропуску.