Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Н. Давиденко, перший заступник начальника департаменту інформатизації ВАТ «РЖД»З 1 жовтня 2014 року вантажовідправники повинні будуть в обов'язковому порядку надавати попередню інформацію про вантажі, що ввозяться, через офіційний сайт перевізника ВАТ «РЖД».

«Рішення про обов'язкове інформування було прийнято у вересні 2013 року. Проте такі стислі терміни на підготовку до впровадження нової технології не стали для нас несподіванкою. Роботу з впровадження безпаперової технології обміну документами ми почали ще в 2002 році. І на сьогодніугоди з електронного обміну даними, які містять інформацію про вантажі, що перевозяться, підписані з десятьма сусідніми залізничними адміністраціями», зазначила Н. Давиденко, перший заступник начальника департаменту інформатизації ВАТ «РЖД».

Електронна взаємодія між митними органами і перевізником будується на обміні документами в електронній формі, враховуючи всі вимоги з інформаційної безпеки.

Введення обов'язкового інформування про вантажі, що ввозяться, дозволить підвищити автоматизацію митних процедур і скоротити оформлення вантажів у залізничних пунктах пропуску.