Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Станція РедінгПеребудована станція Редінг Великої Західної Магістралі мережі Network Rail була офіційно відкрита королевою Єлизаветою II, відзначаючи завершення чотирирічного проекту з її реконструкції.

 Реконструкція станції є ключовим елементом у програми з розбудови Reading Station Area. Вартість проекту склала £897 млн. Він також включає в себе будівництво нового депо. Крім того, Велика Західна Магістраль також передбачила електрифікацію та оновлення системи управління рухом поїздів з організацією ETCS рівня 2.

Загалом на станції буде можливість обслуговування чотирьох потягів на годину, в тому числі мережі Crossrail, починаючи з 2019 року. За прогнозами, до 2030 року пасажиропотік на станції досягне 30 млн пасажирів на рік. Тому була збільшена потужність станції: збудовано п'ять нових платформ, з'єднаних ліфтами й ескалаторами, до величезного залу над коліями. Керуючий директор Великої Західної Магістралі М. Холвуд зазначив: «Сьогодні фантастичний день. І не тільки тому, що наші пасажири мають абсолютно нову станцію, яка відповідає вимогам 21-го століття. Він знаменує собою завершення першого великого проекту в серії інвестицій, які будуть здійснені залізницею найближчим часом».

Королева Британії Єлизавета ІІ відкриває меморіальну дошку на честь завершення реконструкції станції Редінг