Королева відкрила відновлену станцію Редінг

Станція РедінгПеребудована станція Редінг Великої Західної Магістралі мережі Network Rail була офіційно відкрита королевою Єлизаветою II, відзначаючи завершення чотирирічного проекту з її реконструкції.

 Реконструкція станції є ключовим елементом у програми з розбудови Reading Station Area. Вартість проекту склала £897 млн. Він також включає в себе будівництво нового депо. Крім того, Велика Західна Магістраль також передбачила електрифікацію та оновлення системи управління рухом поїздів з організацією ETCS рівня 2.

Загалом на станції буде можливість обслуговування чотирьох потягів на годину, в тому числі мережі Crossrail, починаючи з 2019 року. За прогнозами, до 2030 року пасажиропотік на станції досягне 30 млн пасажирів на рік. Тому була збільшена потужність станції: збудовано п'ять нових платформ, з'єднаних ліфтами й ескалаторами, до величезного залу над коліями. Керуючий директор Великої Західної Магістралі М. Холвуд зазначив: «Сьогодні фантастичний день. І не тільки тому, що наші пасажири мають абсолютно нову станцію, яка відповідає вимогам 21-го століття. Він знаменує собою завершення першого великого проекту в серії інвестицій, які будуть здійснені залізницею найближчим часом».

Королева Британії Єлизавета ІІ відкриває меморіальну дошку на честь завершення реконструкції станції Редінг